Juan Manuel Serramalera odchodzi
Miejski Klub SiatkarskiW dniu dzisiejszym Zarząd Klubu Tauron MKS Dąbrowa Górnicza rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron z argentyńskim szkoleniowcem - Juanem Manuelem Serramalerą.
Zibar dnia luty 22 2017 09:37:03 · Czytaj więcej · 146 czytań · Drukuj
Sukcesy sportowe docenione
KIBICUJ (w) DĄBROWIE8 lutego, podczas sesji Rady Miejskiej uhonorowano najlepszych dąbrowskich zawodników i trenerów naszego miasta, którzy w II półroczu 2016r. osiągnęli znakomite wyniki na arenie krajowej i międzynarodowej.
Zibar dnia luty 10 2017 11:30:11
Pokazowa Zumba
Szukasz nowej formy rozrywki lub sposobu na aktywność ruchową, ale nie lubisz tłoku, panującego w fitness clubach?Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie!
Zibar dnia luty 03 2017 07:01:26
Dąbrowianka wicemistrzynią AO
Tenis ziemnyMaja Chwalińska (dąbrowianka) oraz Iga Świątek, polska para deblowa, zostały wicemistrzyniami juniorskiego turnieju wielkoszlemowego Australian Open. W finale 15-letnie Polki uległy 1:6, 6:7(4) Kanadyjce Biance Andreescu i Amerykance Carson Branstine.
Zibar dnia styczeń 31 2017 13:10:37
Ferie: Nemo zaprasza na basen rekreacyjny!
InfrastrukturaJuż w najbliższą sobotę (14 stycznia) o godz. 9.00 rusza, po zakończonym remoncie, strefa rekreacyjna w Nemo Wodnym Świecie. Miłośnicy spędzania czasu w wodzie znów będą więc mogli skorzystać z atrakcji jedynego w okolicy aquaparku. To świetna informacja dla szczególnie dla najmłodszych, którzy w nadchodzący weekend rozpoczynają zimowe ferie.
Zibar dnia styczeń 12 2017 13:17:41
Mistrzostwa Śląska 13 - latków
PływanieW dniach 02-03.12.2016 w Zespole Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej odbyły się Mistrzostwa Śląska 13 - latków w pływaniu. Barwy Zespołu Szkół Sportowych w DG reprezentowało 13 zawodników. Podopiecznym trenera: Grzegorza Hofmana udało się wywalczyć pięć brązowych medali, uzyskując przy tym świetne wyniki oraz nowe rekordy życiowe.
Zibar dnia grudzień 16 2016 09:45:21
Graj i Pomagaj po raz dziesiąty
KIBICUJ (w) DĄBROWIE4 grudnia odbędzie się X akcja charytatywna "Graj i Pomagaj". W programie m.in. zabawa mikołajkowa dla najmłodszych w hali „Centrum”, a także bieg w parku Hallera.
Zibar dnia grudzień 01 2016 08:59:49
Światowy sukces naszej zapaśniczki!
ZapasyPodopieczna Adama Ćwika jest pierwszą zawodniczką, która wywalczyła tytuł V-ce Mistrzyni Świata dla dąbrowskich zapasów. Do tej pory zawodniczki stawały trzykrotnie na podium mistrzostw Europy. Teraz dąbrowski klub może pochwalić się również medalem mistrzostw świata.
Zibar dnia listopad 03 2016 07:52:51
XVII Paraspartakiada Śląska i Zagłębia
KIBICUJ (w) DĄBROWIEStowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym NEURON zaprasza na XVII Paraspartakiadę Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych, która odbędzie się 8 listopada w Hali Widowiskowo – Sportowej „Centrum”.
Zibar dnia listopad 03 2016 07:47:44
Karate w Akademii Wyobraźni Dziecięcej
Sporty walki12 października 2016 o godzinie 16:00 w Akademii Wyobraźni Dziecięcej przy ul. Gwardii Ludowej 107 w Dąbrowie Górniczej odbędą się bezpłatne, otwarte zajęcia Karate. Na ciekawe warsztaty zapraszają Fundacja Godne Życie oraz Zagłębiowski Klub Seido Karate.
Zibar dnia październik 11 2016 13:07:19
CZTERY MECZE Z RZĘDU W HALI CENTRUM
MKS DG KOSZYKÓWKAJuż oficjalnie możemy poinformować, że MKS Dąbrowa Górnicza pierwsze cztery mecze sezonu zasadniczego Polskiej Ligi Koszykówki rozegra na własnym parkiecie! Sytuacja uległa zmianie na prośbę TBV Start Lublin.

Zibar dnia październik 07 2016 06:51:23
Ironman Barcelona - IronWoman!
Triathlon45 Polaków ukończyło dystans Ironman w Barcelonie. Najszybszym polskim triathlonistą był Marcin Konieczny, który wygrał swoją kategorię wiekową uzyskując czas 08:52:46. Wśród kobiet, które dotarły do mety była Kaja Delewska, w kategorii F25-29 zajęła 8 miejsce.
Zibar dnia październik 07 2016 06:36:36
Mistrzyni Świata jest dąbrowianką!
Tenis ziemnyReprezentacja Polski do lat 16 w składzie Maja Chwalińska, Iga Światek, Stefania Rogozińska-Dzik oraz kapitan Mikołaj Weymann wygrała Juniorski Fed Cup, czyli Drużynowe Mistrzostwa Świata!