Endriu[1]
Ciekawe cytaty
News
Pływalnia znów dziła
InfrastrukturaPo przerwie spowodowanej remontem, ponownie został uruchomiony pływalnia w szkole - informuje Marian Krupa, dyrektor SP nr 31 im. Zagłębia Dąbrowskiego w Dąbrowie Górniczej. - Na basenie oprócz zajęć lekcyjnych oraz gimnastyki korekcyjnej można doskonalić swoje umiejętności pływackie i dbać o formę.
Zibar dnia maj 25 2016 12:13:57 · Czytaj więcej · 95 czytań · Drukuj
Optimisty na start
Sporty wodneInrepuchar Zagłęia to regaty rozgrywane na naszym jeziorze. W tym sezonie były pierwszym sprawdzianem dla naszych optimiściarzy. Impreza zaliczana jest do cyklu Puchar Polski oraz Południowej Ligi Optimista- co oznacza punkty w rankingach.
Zibar dnia maj 25 2016 09:58:03
Dąbrowscy żeglarze pokazali klasę
Sporty wodneW weekend 7-8 maja 2016 na wodach Zalewu Przeczyce rozegrane zostały regaty o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca zaliczane do Pucharu Śląska w klasie Omega Standard. W dwudniowych zawodach zwyciężył Dariusz Bałazy na jachcie ENEXIO z Klubu Sportów Wodnych HUTNIK Pogoria I, natomiast trzecie miejsce zajął Ireneusz Kurowski z tego samego Klubu. Dąbrowscy żeglarze po raz kolejny pokazali swoją klasę.
Zibar dnia maj 11 2016 13:13:24
Wielomecz w Budapeszcie
PływanieMiło nam poinformować o kolejnych sukcesach Kamil Sacha reprezentanta z klubu MOSIR Dąbrowa Górnicza. W miniony weekend w Budapeszcie Kamil zdobył 3 Miejsce i brązowy medal.
Zibar dnia maj 11 2016 08:50:10
Zuzanna Wróbel medalistką Sari Cup
Sporty walkiPodczas rozgrywanego 30 kwietnia w Żorach Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Zuzanna Wróbel zdobyła srebrny medal w konkurencji kumite semi kontakt młodzików.
Zibar dnia maj 06 2016 08:08:24
Duatlon Dobrosławice
TriathlonW sobotnie przedpołudnie pomarańczowo zrobiło się w Dobrosławickim Zamkowym Parku. A to za sprawą przedstawicieli naszego klubu, którzy przyjechali rywalizować na trasie Wiosennego Duatlonu. Humory dopisywały przez cały dzień bo oprócz doskonałych wyników sportowych dopisała również pogoda.
jpodsiadlo dnia kwiecień 28 2016 10:17:22
Chcemy budowy toru wyścigowego!
InfrastrukturaGrupa sympatyków sportów motorowych rozpoczęła starania w wybudowanie w naszym regionie toru wyścigowego. Jeśli popierasz tą inicjatywę zapraszam do podpisania petycji skierowanej do władz regionu.
Zibar dnia kwiecień 27 2016 08:47:24
V Sztafeta Triathlonowa
TriathlonJuż po raz dziesiąty w Zespole Szkół nr. 4 w Dąbrowie Górniczej z okazji DNIA BEZPIECZEŃSTWA ArcelorMittal Poland odbyła się sztafeta triathlonowa dla pracowników AMP. Kolejny rok mogli też rywalizować w tej widowiskowej dyscyplinie uczniowie dąbrowskich szkół w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej Sztafet.
Zibar dnia kwiecień 27 2016 08:14:05
Kolejne medale Zagłębiowskiego Klubu SEIDO Karate
Sporty walki16 kwietnia 2016r. w Kalwarii Zebrzydowskiej 270 zawodników i zawodniczek z Polski jak i zawodnicy SEIDO Karate z Londynu - Dojo Fulham , stanęli do rywalizacji w III Ogólnopolskim Turnieju SEIDO Karate.
Zibar dnia kwiecień 27 2016 07:16:39
Pływacy w formie!
PływaniePływacy z naszego gimnazjum nie zwalniają tempa! W miniony weekend zdobywali laury na arenie międzynarodowej, w ten weekend błyszczeli na arenie ogólnopolskiej! W dniach 9-10.04.2016 na raciborskiej pływalni Szkoły Mistrzostwa Sportowego odbyły się Mistrzostwa Szkół Sportowych
Zibar dnia kwiecień 14 2016 09:24:40
IX Półmaraton za nami
BiegiIX Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland już za nami. Mimo nie najlepszej pogody zabawa była wyśmienita, a liczba uczestników i osiągnięte wyniki budzą podziw. Biegacze startowali z Ujejsca i mieli do pokonania trasę o długości 21,097 km
Zibar dnia kwiecień 14 2016 09:14:39
Kantor i Łosiak z brązowym medalem
Siatkówka plażowa i halowaPiotr Kantor i Bartosz Łosiak po raz trzeci w tym sezonie zajęli medalowe miejsce w turnieju World Touru. Tym razem w Dausze zajęli trzecie miejsce w Qatar Open. Polacy nie grali decydującego meczu, gdyż ich niemieccy rywale - Lars Fluegenn i Markus Boeckermann - skreczowali ze względu na kontuzję jednego z graczy.
Plazowicz dnia kwiecień 11 2016 08:19:24
Możliwe utrudnienia w ruchu na dąbrowskich drogach
BiegiW niedzielę 10 kwietnia 2016 roku odbędzie się "IX Półmaraton Dąbrowski". Trasa biegu odbywać się będzie rekreacyjnymi trasami między innymi ulicami Dąbrowy Górniczej. W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów. Kierujący stosując się do poleceń policjantów i innych służb biorących udział w zabezpieczeniu biegu zminimalizują skutki utrudnień.