Luty 24 2020 09:40:03
Nawigacja
Szukaj
Kontakt

Dodaj link
Dodaj news
Dodaj artykuł

Ostatnie artykuły
Stacje napraw rowerów
Siłownia pod chmurką
UKS Pogoria
Siłownie i Fitness k...
Stowarzyszenie Rower...
Mamy na stronie
2367 newsów i 190 artykułów
Najczęściej czytane:
UKS Dąbrowiak Czytano: 13,021
Stadion i boisko tre... Czytano: 11,103
Zespół Szkół Sportow... Czytano: 10,854
LKS Promień Strzemie... Czytano: 10,218
III Półmaraton Dąbro... Czytano: 9,885
ZAPROSZENIE NA RODZI... Czytano: 9,778
Cabajewska Ewa - sia... Czytano: 9,314
Kawka Waldemar - tre... Czytano: 9,311
Białobrzeska Anna - ... Czytano: 9,274
Jacht Klub Pogoria 3 Czytano: 9,129
Siłownie i Fitness k... Czytano: 8,895
Kamila Ciba - ósma s... Czytano: 8,822
Sparing: MMKS Dąbrow... Czytano: 8,799
Prezentacja drużyny ... Czytano: 8,010
Koszykarze dąbrowski... Czytano: 7,871
Nowe pokolenie siatk... Czytano: 7,553
KIBICUJ (w) DĄBROWIE... Czytano: 7,202
Przeżyjmy to jeszcz... Czytano: 6,947
Młodziczki MKS Dąbro... Czytano: 6,883
Zawodnik, trener, ki... Czytano: 6,696
Najwięcej news'ów dodali:
   Zibar[2288]
   jpodsiadlo[37]
   Plazowicz[21]
   domino033[14]
   Szczepan[2]
   body academy[2]
   retrotenis[1]
   Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
Trening świąteczny i 25 lat istnienia
Sporty walkiKilkudziesięciu adeptów karate zgromadziło się podczas Świątecznego Trening Karate Kyokushin i Spotkania Opłatkowego, które zostały zorganizowane na zakończenie roku w jubileusz 25-lecia Dąbrowskiego Klubu Karate. Prowadzony przez sensei Artura Srokę trening zakończył się symbolicznym łamaniem opłatka przy dżwiękach śpiewanych kolęd.

Spotkanie świąteczne dąbrowskich karateków w Dojo Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 rozpoczęło się krótkim podsumowaniem minionego okresu 25 lat działalności Dąbrowskiego Klubu Karate i osiągniętych sukcesów sportowych i organizacyjnych. Nagradzane brawami były osoby wyróżniane za pracę i zaangażowanie w działalność klubu a szczególne słowa uznania otrzymali zdobywcy najwyższych osiągnięć sportowych w ostatnim okresie.

25 lat działalności klubu to doskonała okazja do refleksji i podsumowania dla wszystkich. Te minione lata to pasmo olbrzymich sukcesów sportowych klubu i jego zawodników, którzy startując zdobyli dziesiątki medali w turniejach krajowych i mistrzostwach łącznie z tymi najwyższymi, wielokrotnymi medalami Mistrzostw Polski i Europy. Dziś na stałe do kalendarza weszły organizowane przez klub Akademie Karate Letnie i Zimowe, Obozy, Seminaria oraz turnieje, zawody i inne wydarzenia o charakterze sportowo rekreacyjnym.

- Sądzę, że osiągnięcia sportowe zawodników, dokonania organizacyjne w pracy z kilkunastoma tysiącami osób, które przewinęły się przez sale treningowe mogą być powodem do dumy i satysfakcji założycieli klubu, którzy w 1986 roku podjęli decyzję o jego rejestracji – mówi Artur Sroka, kiedyś jeden z trenujących, dziś trener, posiadacz stopnia 4dan w karate Kyokushin.

Wspólny trening objął podstawowe ćwiczenia ogólnorozwojowe, kihon oraz inne elementy treningu karate. Doświadczeni zawodnicy i instruktorzy, tradycyjnie byli wzorem dla młodszych kolegów.

Olbrzymią atrakcją a zarazem wielkim wyzwaniem było tzw. kumie, podczas którego instruktorzy i zawodnicy walczyli z najmłodszymi uczestnikami zajęć, tocząc "zaciekłe walki". Walkom dopingowali licznie zgromadzeni rodzice.

Po wspólnych ćwiczeniach wszyscy uczestnicy wzięli udział w ceremonii łamania opłatkiem, do której włączyli się również rodzice oraz inni licznie zgromadzeni. Niepowtarzalna atmosfera oraz szczególny, świąteczny nastrój to tradycyjne już elementy.

Organizatorzy już dziś zapraszają dzieci, młodzież oraz dorosłych na bezpłatne zajęcia Zimowej Akademii Karate, które odbywać się będą przez okres ferii zimowych i obejmować będą naukę technik karate, elementy samoobrony oraz ćwiczenia sprawnościowe.

Zajęcia prowadzić będą utytułowani i doświadczeni instruktorzy Klubu oraz zaproszeni goście. Chętni wyjadą również w góry trenując karate oraz ucząc się lub szlifując jazdę na nartach i snowboardzie, podczas organizowanego przez klub obozu.

autor: Anna Zubko
źródło: UM DG
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Pliki Cookies
Powitanie
Witam na stronie poświęconej sportom, rekreacji i turystyce w moim mieście. Na stronie są najnowsze informacje o imprezach dotyczących tych spraw ale zwłaszcza będę starał się zamieszczać wywiady i sylwetki ludzi którzy tworzą te wydarzenia lub w nich uczestniczą.zapraszam również do
"polubienia"


Google+
Dziękuję za pomoc w stworzeniu tej strony firmie


Polecane strony
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: kjazwinski
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 5,886,635 Unikalnych wizyt