Wrzesień 18 2019 07:11:00
Nawigacja
Szukaj
Kontakt

Dodaj link
Dodaj news
Dodaj artykuł

Ostatnie artykuły
Stacje napraw rowerów
Siłownia pod chmurką
UKS Pogoria
Siłownie i Fitness k...
Stowarzyszenie Rower...
Mamy na stronie
2364 newsów i 190 artykułów
Najczęściej czytane:
UKS Dąbrowiak Czytano: 12,826
Stadion i boisko tre... Czytano: 10,904
Zespół Szkół Sportow... Czytano: 10,740
LKS Promień Strzemie... Czytano: 10,074
III Półmaraton Dąbro... Czytano: 9,703
ZAPROSZENIE NA RODZI... Czytano: 9,651
Kawka Waldemar - tre... Czytano: 9,189
Białobrzeska Anna - ... Czytano: 9,154
Cabajewska Ewa - sia... Czytano: 9,039
Jacht Klub Pogoria 3 Czytano: 8,988
Siłownie i Fitness k... Czytano: 8,738
Kamila Ciba - ósma s... Czytano: 8,699
Sparing: MMKS Dąbrow... Czytano: 8,686
Prezentacja drużyny ... Czytano: 7,897
Koszykarze dąbrowski... Czytano: 7,767
Nowe pokolenie siatk... Czytano: 7,444
KIBICUJ (w) DĄBROWIE... Czytano: 7,068
Przeżyjmy to jeszcz... Czytano: 6,839
Młodziczki MKS Dąbro... Czytano: 6,760
Zawodnik, trener, ki... Czytano: 6,594
Najwięcej news'ów dodali:
   Zibar[2286]
   jpodsiadlo[36]
   Plazowicz[21]
   domino033[14]
   Szczepan[2]
   body academy[2]
   retrotenis[1]
   Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
Grand Prix Dzieci w Pływaniu- Tauron Cup 2012 edycja II
Pływanie13-ego mają, na basenie sportowym w Nemo-Wodny Świat w Dąbrowie Górniczej odbyła się druga edycja zawodów pływackich dzieci pod patronatem „Tauron-Polska Energia” SA.



Do sportowej rywalizacji przystąpiło 88 zawodniczek i zawodników. Oklaskami fetowani byli zwycięzcy, ale i niekiedy długo po nich przypływający zawodnicy zamykający stawkę. Pierwsi walczyli o jak najlepszy czas i miejsce, ostatni o własna satysfakcje i honor, zgodnie z powiedzeniem że „każdy ma swój Everest”. Na tych zawodach spotykają się dzieci trenujące pływanie już na poważnie i absolutni amatorzy. Trybuny basenu były pełne głośno dopingujących kibiców. Było wesoło i przyjaźnie. Wszyscy mogli na koniec sportowych zmagań spróbować urodzinowego (ósme urodziny Nemo) torta.

Trzecia edycja Tauron Cup 2012 odbędzie się zaraz po wakacjach, we wrześniu. Zapraszamy.



Pełne wyniki zawodów 13-ego maja 2012r.

Styl Grzbietowy Dziewczęta 2004-2005
Miejsce Imię Nazwisko Miasto Czas
1 Julia Jedziniak Będzin 01:06,07
2 Alicja Majcherczyk Dąbrowa Górnicza 01:08,28
3 Maja Rajfura Sosnowiec 01:13,19
4 Zuzanna Horwacik Jaworzno 01:20,98
5 Zosia Rykała Dąbrowa Górnicza 01:22,39
6 Małgorzata Tokarz Dąbrowa Górnicza 01:36,99
7 Wiktoria Kloc Będzin 01:45,05
8 Maja Skupińska Czeladź 01:56,76

Styl Dowolny Dziewczęta 2004-2005
Miejsce Imię Nazwisko Miasto Czas
1 Alicja Majcherczyk Dąbrowa Górnicza 01:03,54
2 Zosia Rykała Dąbrowa Górnicza 01:14,14
3 Zuzanna Horwacik Jaworzno 01:21,56
4 Małgorzata Tokarz Dąbrowa Górnicza 01:44,01

Styl Grzbietowy Chłopcy 2004-2005
Miejsce Imię Nazwisko Miasto Czas
1 Igor Macek Dąbrowa Górnicza 00:54,20
2 Mateusz Kieljan Dąbrowa Górnicza 00:59,29
3 Igor Dudzik Katowice 01:01,83
4 Radosław Zając Dąbrowa Górnicza 01:05,54
5 Adam Szymanek Olkusz 01:07,37
6 Michał Gonciarz Dąbrowa Górnicza 01:07,58
7 Jakub Kluczewski Olkusz 01:10,82
8 Szymon Dąbrowski Dąbrowa Górnicza 01:13,66
9 Mateusz Kowalski Czeladź 01:39,30

Styl Dowolny Chłopcy 2004-2005
Miejsce Imię Nazwisko Miasto Czas
1 Ogor Macek Dąbrowa Górnicza 00:54,98
2 Mateusz Kieljan Dąbrowa Górnicza 00:57,50
3 Adam Szymanek Olkusz 00:57,89
4 Radosław Zając Dąbrowa Górnicza 01:04,08
5 Michał Gonciarz Dąbrowa Górnicza 01:05,80
6 Igor Dudzik Katowice 01:06,05
7 Szymon Dąbrowski Dąbrowa Górnicza 01:10,50
8 Jakub Kluczewski Olkusz nie ukończył

Styl Grzbietowy Dziewczęta 2002-2003
Miejsce Imię Nazwisko Miasto Czas
1 Magdalena Mirkowicz 00:32,89
2 Emilia Kowal Olkusz 00:42,22
3 Wiktoria Szymanek Olkusz 00:45,89
4 Wiktoria Garula 00:46,60
5 Anna Kluczewska Olkusz 00:47,72
6 Joanna Horwacik Jaworzno 00:47,84
7 Agata Matlak Tychy 00:51,18
8 Kamila Bełtowska Dąbrowa Górnicza 00:57,38
9 Emilia Żak Sosnowiec 01:00,93
10 Amelia Malina Sosnowiec 01:02,38
11 Natalia Strzelińska Dąbrowa Górnicza 01:02,77
12 Anna Tarchalska Dąbrowa Górnicza 01:03,20
13 Gabriela Foksa Dąbrowa Górnicza 01:08,00
14 Małgorzata Bednarska Będzin 01:11,52
15 Dominika Stolarska Czeladź 01:21,76
16 Małgorzata Gajda Czeladź 01:27,35

Styl Dowolny Dziewczęta 2002-2003
Miejsce Imię Nazwisko Miasto Czas
1 Emilia Kowal Olkusz 00:38,06
2 Wiktoria Szymanek Olkusz 00:38,09
3 Wiktoria Garula 00:38,92
4 Joanna Horwacik Jaworzno 00:40,46
5 Anna Kluczewska Olkusz 00:41,38
6 Agata Matlak Tychy 00:44,11
7 Magdalena Mirkowicz 00:50,85
8 Emilia Żak Sosnowiec 01:00,77
9 Marcela Stalmarska Jaworzno 01:01,20
10 Anna Tarchalska Dąbrowa Górnicza 01:02,83
11 Kamila Bełtowska Dąbrowa Górnicza 01:03,63
12 Natalia Strzemińska Dąbrowa Górnicza 01:05,04
13 Paulina Bednarka Będzin 01:09,64
14 Gabriela Foksa Dąbrowa Górnicza 01:10,91
15 Dominika Tokarska Czeladź 01:27,88

Styl Grzbietowy Chłopcy 2002-2003
Miejsce Imię Nazwisko Miasto Czas
1 Mikołaj Synowiec Olkusz 00:44,81
2 Adrian Mielczarek 00:47,86
3 Błażej Błoch 00:49,08
4 Hugo Pustułka 00:50,18
5 Kamil Borkowski Siewierz 00:51,07
6 Oskar Lasek 00:52,09
7 Dominik Litke 00:53,10
8 Kornel Gaca 00:54,00
9 Olaf Szyncel Olkusz 00:57,19
10 Marcin Sobór Dąbrowa Górnicza 00:59,00
11 Wawrzyniec Sioła Olkusz 00:59,13
12 Norbert Luchowski Dąbrowa Górnicza 01:01,95
13 Patryk Kamiński Dąbrowa Górnicza 01:06,90

Styl Dowolny Chłopcy 2002-2003
Miejsce Imię Nazwisko Miasto Czas
1 Mikołaj Synowiec Olkusz 00:38,15
2 Adrian Mielczarek 00:40,80
3 Hugo Pustułka 00:43,00
4 Kornel Gała 00:43,16
5 Oskar Lasek 00:44,32
6 Błażej Błoch 00:44,50
7 Olaf Szyncel Olkusz 00:44,75
8 Kamil Borkowski Siewierz 00:48,85
9 Sebastian Napierała Dąbrowa Górnicza 00:48,94
10 Marcin Sobór Dąbrowa Górnicza 00:57,00
11 Wawrzyniec Sioła Olkusz 00:59,87
12 Patryk Kamiński Dąbrowa Górnicza 01:07,95
13 Norbert Luchowski Dąbrowa Górnicza 01:11,86

Styl Grzbietowy Dziewczęta 2000-2001
Miejsce Imię Nazwisko Miasto Czas
1 Marta Iżycka Siemianowice Śl. 00:39,69
2 Katarzyna Rybacka Dąbrowa Górnicza 00:46,52
3 Zuzanna Gazda Dąbrowa Górnicza 00:46,83
4 Justyna Rogala Dąbrowa Górnicza 00:47,20
5 Anna Kapral Czeladź 00:51,39
6 Patrycja Piwowar Dąbrowa Górnicza 00:51,51
7 Wiktoria Lisowska Dąbrowa Górnicza 00:52,98
8 Marta Solarz Czeladź 00:53,82
9 Martyna Nowak Dąbrowa Górnicza 00:55,55
10 Martyna Koziara Dąbrowa Górnicza 00:57,43
11 Natalia Boroń Siewierz 01:00,06
12 Julia Kusicka Dąbrowa Górnicza 01:01,54
13 Sara Szymiec Siewierz 01:04,53
14 Klaudia Bukowska Będzin 01:12,99

Styl Dowolny Dziewczęta 2000-2001
Miejsce Imię Nazwisko Miasto Czas
1 Marta Iżycka Siemianowice Śl. 00:34,01
2 Zuzanna Gazda Dąbrowa Górnicza 00:38,68
3 Katarzyna Rybacka Dąbrowa Górnicza 00:39,20
4 Justyna Rogala Dąbrowa Górnicza 00:42,40
5 Anna Kapral Czeladź 00:45,04
6 Wiktoria Lisowska Dąbrowa Górnicza 00:45,88
7 Patrycja Piwowar Dąbrowa Górnicza 00:47,61
8 Martyna Koziara Dąbrowa Górnicza 00:48,73
9 Martyna Nowak Dąbrowa Górnicza 00:53,32
10 Sara Szymiec Siewierz 00:54,26
11 Natalia Boroń Siewierz 00:54,34
12 Marta Solarz 00:54,48
13 Julia Kusicka Dąbrowa Górnicza 01:00,32
14 Julia Broda Dąbrowa Górnicza 01:01,51
15 Klaudia Bukowska Będzin 01:05,00

Styl Grzbietowy Chłopcy 2000-2001
Miejsce Imię Nazwisko Miasto Czas
1 Kacper Borkowski Siewierz 00:37,07
2 Mateusz Litke Chorzów 00:39,12
3 Kamil Sacha Sosnowiec 00:39,14
4 Jakub Staniszewski Dąbrowa Górnicza 00:40,56
5 Jakub Małkowski Dąbrowa Górnicza 00:40,70
6 Patryk Uściłko Sławków 00:41,88
7 Mateusz Feliński Będzin 00:42,06
8 Michał Karolski Łazy 00:42,11
9 Filip Muc 00:44,43
10 Szymon Zapart Dąbrowa Górnicza 00:48,09
11 Jakub Sajnok 00:48,88
12 Krystian Napierała Dąbrowa Górnicza 00:49,05
13 Klaudiusz Pawula Dąbrowa Górnicza 00:50,50
14 Borys Dudzik Katowice 00:51,54
15 Mateusz Dubiński Czeladź 00:51,92
16 Piotr Wiktorowski Dąbrowa Górnicza 00:52,79
17 Jan Dusza Jaworzno 00:53,51
18 Jakub Babiarz Dąbrowa Górnicza 00:59,44
19 Jakub Kasperkiewicz 01:01,00
20 Dawid Wiśniewski 01:01,80
21 Kacper Szczodrowski Dąbrowa Górnicza 01:03,64
22 Hubert Starościak Czeladź 01:13,06

Styl Dowolny Chłopcy 2000-2001
Miejsce Imię Nazwisko Miasto Czas
1 Kacper Borkowski Siewierz 00:30,51
2 Kamil Sacha Sosnowiec 00:33,04
3 Jakub Staniszewski Dąbrowa Górnicza 00:33,11
4 Jakub Małkowski Dąbrowa Górnicza 00:33,32
5 Mateusz Litke Chorzów 00:34,11
6 Filip Muc 00:36,10
7 Patryk Uściłko Sławków 00:36,37
8 Michał Karolski Łazy 00:37,06
9 Mateusz Feliński Będzin 00:40,02
10 Krystian Napierała Dąbrowa Górnicza 00:40,47
11 Klaudiusz Pawula Dąbrowa Górnicza 00:40,94
12 Szymon Zapart Dąbrowa Górnicza 00:41,37
13 Jakub Szajnok Sosnowiec 00:43,10
14 Jan Dusza Jaworzno 00:43,29
15 Paweł Przywara Dąbrowa Górnicza 00:43,36
16 Mateusz Dubiński Czeladź 00:43,49
17 Piotr Wiktorowski Dąbrowa Górnicza 00:43,87
18 Jakub Babiarz Dąbrowa Górnicza 00:46,18
19 Borys Dudzik Katowice 00:48,21
20 Kacper Szczodrowski Dąbrowa Górnicza 00:55,01
21 Dawid Pałaszewski Dąbrowa Górnicza 00:58,20
22 Dawid Wiśniewski 00:59,79
23 Jakub Kasperkiewicz 01:00,76
24 Hubert Starościak Czeladź 01:34,54

źródło: Nemo-Wodny Świat/ YT
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Pliki Cookies
Powitanie
Witam na stronie poświęconej sportom, rekreacji i turystyce w moim mieście. Na stronie są najnowsze informacje o imprezach dotyczących tych spraw ale zwłaszcza będę starał się zamieszczać wywiady i sylwetki ludzi którzy tworzą te wydarzenia lub w nich uczestniczą.



zapraszam również do
"polubienia"


Google+
Dziękuję za pomoc w stworzeniu tej strony firmie


Polecane strony
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: kjazwinski
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 5,703,386 Unikalnych wizyt