Wrzesień 18 2019 07:03:22
Nawigacja
Szukaj
Kontakt

Dodaj link
Dodaj news
Dodaj artykuł

Ostatnie artykuły
Stacje napraw rowerów
Siłownia pod chmurką
UKS Pogoria
Siłownie i Fitness k...
Stowarzyszenie Rower...
Mamy na stronie
2364 newsów i 190 artykułów
Najczęściej czytane:
UKS Dąbrowiak Czytano: 12,826
Stadion i boisko tre... Czytano: 10,904
Zespół Szkół Sportow... Czytano: 10,740
LKS Promień Strzemie... Czytano: 10,074
III Półmaraton Dąbro... Czytano: 9,703
ZAPROSZENIE NA RODZI... Czytano: 9,651
Kawka Waldemar - tre... Czytano: 9,189
Białobrzeska Anna - ... Czytano: 9,154
Cabajewska Ewa - sia... Czytano: 9,039
Jacht Klub Pogoria 3 Czytano: 8,988
Siłownie i Fitness k... Czytano: 8,738
Kamila Ciba - ósma s... Czytano: 8,699
Sparing: MMKS Dąbrow... Czytano: 8,686
Prezentacja drużyny ... Czytano: 7,897
Koszykarze dąbrowski... Czytano: 7,767
Nowe pokolenie siatk... Czytano: 7,444
KIBICUJ (w) DĄBROWIE... Czytano: 7,068
Przeżyjmy to jeszcz... Czytano: 6,839
Młodziczki MKS Dąbro... Czytano: 6,760
Zawodnik, trener, ki... Czytano: 6,594
Najwięcej news'ów dodali:
   Zibar[2286]
   jpodsiadlo[36]
   Plazowicz[21]
   domino033[14]
   Szczepan[2]
   body academy[2]
   retrotenis[1]
   Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
Śląska Liga Pływacka
Pływanie11 października w Tychach odbyły się zawody pływackie w trakcie których uczniowie Zespołu Szkół Sportowych zdobyli szereg medali w sztafecie oraz indywidualnie.

Złote
• Sztafeta 8 x 50 dowolnym mix /Pluta Kinga, Burzawa Mateusz, Goetzen Natalia, Falis Dawid, Kabut Weronika, Hejnowski Dawid, Jędrzejczyk Patrycja, Jankowski Paweł/
• Kiercz Mateusz – 50 motylkowym
• Jankowski Paweł – 100 grzbietowym
• Juchno Szymon – 200 klasycznym
• Jankowski Paweł – 100 dowolnym
• Kiercz Mateusz – 100 zmiennym
• Sztafeta 4 x 100 dowolnym kobiet /Buda Karolina, Śliwińska Marta, Teresko Anna, Olszewska Zuzanna/
• Sztafeta 4 x 100 dowolnym mężczyzn /Falis Dawid, Hejnowski Dawid, Burzawa Mateusz, Jankowski Paweł/

Srebrne

• Falis Dawid – 50 motylkowym
• Teresko Anna – 100 grzbietowym
• Teresko Anna – 100 zmiennym
• Falis Dawid – 100 zmiennym
• Sztafeta 4 x 100 dowolnym mężczyzn /Zwoliński Marcin, Nowodworski Dawid, Filek Bernard, Katolik Bartosz/

Brązowe
• Hejnowski Dawid – 50 motylkowym
• Filek Bernard – 100 dowolnym
• Śliwińska Marta – 100 zmiennym

źródło: ZZS DG
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Pliki Cookies
Powitanie
Witam na stronie poświęconej sportom, rekreacji i turystyce w moim mieście. Na stronie są najnowsze informacje o imprezach dotyczących tych spraw ale zwłaszcza będę starał się zamieszczać wywiady i sylwetki ludzi którzy tworzą te wydarzenia lub w nich uczestniczą.



zapraszam również do
"polubienia"


Google+
Dziękuję za pomoc w stworzeniu tej strony firmie


Polecane strony
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: kjazwinski
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 5,703,376 Unikalnych wizyt