Październik 01 2020 20:17:30
Nawigacja
Szukaj
Kontakt

Dodaj link
Dodaj news
Dodaj artykuł

Ostatnie artykuły
Stacje napraw rowerów
Siłownia pod chmurką
UKS Pogoria
Siłownie i Fitness k...
Stowarzyszenie Rower...
Mamy na stronie
2367 newsów i 190 artykułów
Najczęściej czytane:
UKS Dąbrowiak Czytano: 13,257
Stadion i boisko tre... Czytano: 11,356
Zespół Szkół Sportow... Czytano: 11,098
LKS Promień Strzemie... Czytano: 10,408
III Półmaraton Dąbro... Czytano: 10,116
ZAPROSZENIE NA RODZI... Czytano: 9,948
Cabajewska Ewa - sia... Czytano: 9,514
Kawka Waldemar - tre... Czytano: 9,503
Białobrzeska Anna - ... Czytano: 9,456
Jacht Klub Pogoria 3 Czytano: 9,301
Siłownie i Fitness k... Czytano: 9,110
Kamila Ciba - ósma s... Czytano: 9,020
Sparing: MMKS Dąbrow... Czytano: 8,975
Prezentacja drużyny ... Czytano: 8,173
Koszykarze dąbrowski... Czytano: 8,030
Nowe pokolenie siatk... Czytano: 7,740
KIBICUJ (w) DĄBROWIE... Czytano: 7,379
Przeżyjmy to jeszcz... Czytano: 7,106
Młodziczki MKS Dąbro... Czytano: 7,081
Zawodnik, trener, ki... Czytano: 6,838
Najwięcej news'ów dodali:
   Zibar[2288]
   jpodsiadlo[37]
   Plazowicz[21]
   domino033[14]
   Szczepan[2]
   body academy[2]
   retrotenis[1]
   Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
EMM: W Czeladzi triumfował Zagłębiak!
Piłka nożnaZnamy już praktycznie wszystkich finalistów Memoriału Mazura. Dziś zakwalifikowała się drużyna Zagłębiaka Dąbrowa Górnicza, która w czeladzi rozkręcała się z meczu na mecz i ostatecznie zapewniła sobie przepustkę do gry w hali MOSiR przy ul. Żeromskiego (finał 17 lutego).

Turniej dla Zagłębiaka nie był łatwy, gdyż dąbrowianie w grupie przegrali Orłem Dąbie 1:3. W finale ponownie zmierzyli się z Orłem, tym razem nie było wątpliwości podopieczni Romana Miszczaka rozbili rywala 5:0.

Przed nami ostatnie eliminacje do Memoriału Mazura, które odbędą się w Zawierciu (2 luty). W dwóch grupach będą rywalizować:

A: Warta Zawiercie, Skalniak Kroczyce, Olimpia Włodowice.
B:Strażak Mierzęcice, Niwy Brudzowice, Źródło Kromołów.

Grupa A
1. LKS Orzeł Dąbie (A klasa) 6 – 6:1
2. KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza(IV liga) 3 – 2:3
3. KS Cyklon Rogoźnik (A klasa) 0 – 1:4

Grupa B
1. AKS Niwka (V liga) 6 – 5:0
2. MCKS Czeladź (A klasa) 3 – 3:2
3. LKS Jedność Strzyżowice (A klasa) 0 – 0:6

Wyniki spotkań:
1. Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Cyklon Rogoźnik 1:0
2. AKS Niwka - MCKS Czeladź 2:0
3. Cyklon Rogoźnik - Orzeł Dąbie 1:3
4. MCKS Czeladź - Jedność Strzyżowice 3:0
5. Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Orzeł Dąbie 1:3
6. AKS Niwka - Jedność Strzyżowice 3:0

Mecz o 5. miejsce:
Cyklon Rogoźnik - Jedność Strzyżowice 1:1 (karne 1:3)

Półfinały:
Orzeł Dąbie - MCKS Czeladź 2:0
AKS Niwka Sosnowiec - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0:2

Mecz o 3. Miejsce:
MCKS Czeladź - AKS Niwka Sosnowiec 1:2

Finał:
Orzeł Dąbie - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0:5

autor: sportowezaglebie.pl
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Pliki Cookies
Powitanie
Witam na stronie poświęconej sportom, rekreacji i turystyce w moim mieście. Na stronie są najnowsze informacje o imprezach dotyczących tych spraw ale zwłaszcza będę starał się zamieszczać wywiady i sylwetki ludzi którzy tworzą te wydarzenia lub w nich uczestniczą.



zapraszam również do
"polubienia"


Google+
Dziękuję za pomoc w stworzeniu tej strony firmie


Polecane strony
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: kjazwinski
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 6,152,550 Unikalnych wizyt