Lipiec 14 2020 18:04:10
Nawigacja
Szukaj
Kontakt

Dodaj link
Dodaj news
Dodaj artykuł

Ostatnie artykuły
Stacje napraw rowerów
Siłownia pod chmurką
UKS Pogoria
Siłownie i Fitness k...
Stowarzyszenie Rower...
Mamy na stronie
2367 newsów i 190 artykułów
Najczęściej czytane:
UKS Dąbrowiak Czytano: 13,180
Stadion i boisko tre... Czytano: 11,272
Zespół Szkół Sportow... Czytano: 11,017
LKS Promień Strzemie... Czytano: 10,339
III Półmaraton Dąbro... Czytano: 10,030
ZAPROSZENIE NA RODZI... Czytano: 9,898
Cabajewska Ewa - sia... Czytano: 9,448
Kawka Waldemar - tre... Czytano: 9,440
Białobrzeska Anna - ... Czytano: 9,401
Jacht Klub Pogoria 3 Czytano: 9,247
Siłownie i Fitness k... Czytano: 9,044
Kamila Ciba - ósma s... Czytano: 8,964
Sparing: MMKS Dąbrow... Czytano: 8,926
Prezentacja drużyny ... Czytano: 8,124
Koszykarze dąbrowski... Czytano: 7,981
Nowe pokolenie siatk... Czytano: 7,683
KIBICUJ (w) DĄBROWIE... Czytano: 7,328
Przeżyjmy to jeszcz... Czytano: 7,057
Młodziczki MKS Dąbro... Czytano: 7,009
Zawodnik, trener, ki... Czytano: 6,794
Najwięcej news'ów dodali:
   Zibar[2288]
   jpodsiadlo[37]
   Plazowicz[21]
   domino033[14]
   Szczepan[2]
   body academy[2]
   retrotenis[1]
   Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
Na sportowo
KIBICUJ (w) DĄBROWIENa najbliższy weekend mamy jeszcze jedno zaproszenie dla miłośników sportowej rywalizacji. Przez dwa dni, w sobotę i niedzielę ( 10.00 -16.00) w parku Hallera, na terenie toru modelarskiego przeprowadzone zostaną „Otwarte ogólnopolskie zawody modeli latających na uwięzi – VII Memoriał Jana Jóźwiaka w klasie F2A, Rodeo, F2A/M i F2C”. Konkurencja niezwykle dynamiczna i widowiskowa. Kibiców zapraszać nie musimy, polecamy natomiast wszystkim spacerowiczom, by w ramach weekendowych wypadów do parku zajrzeli także w okolice kręgu modelarskiego i zobaczyli wyczyny mistrzów dyscypliny.Sport i kultura idą u nas w parze. A o tym, że tak jest można się przekonać każdego dnia. Zbliżająca się niedziela dostarczy wielu wrażeń zarówno miłośnikom sportowych emocji, jak i kultury wyższej. Każdy będzie mógł znaleźć odpowiednią rozrywkę. Najlepiej oczywiście zabrać ze sobą bliskich, rodzinę czy przyjaciół, bo każdy będzie dobrze się bawił.

Przedpołudnie i wczesne godziny popołudniowe spędzamy na świeżym powietrzu, aktywnie nad Pogorią III. O 11.00 w ramach IV edycji Dębowego Maratonu Rolkowo-Rowerowego w wielkim wyścigu na trasie 5,5 km zmierzą się rolkarze. Po nich o 13.00 do rywalizacji przystąpią rowerzyści. Uczestnicy maratonu sprawdzą się na dłuższym odcinku, liczącym 30 km, prowadzącym wokół trzech dąbrowskich jezior Pogoria III, II oraz I. Uczestnikom życzymy powodzenia, a wszystkich, którzy nie zdążyli się zapisać zachęcamy do kibicowania.

Podobnie jak w poprzednich latach, przy okazji maratonu nie obejdzie się bez dodatkowych atrakcji dla najmłodszych. Dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-VI szkół podstawowych organizatorzy, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Wydział Promocji, Kultury i Sportu UM, zaplanowali warsztaty i zawody rolkowe oraz wyścigi rowerowe.

Obu wydarzeniom sportowym towarzyszyć będzie akcja „Widzimy się na drodze”, której ideą jest propagowanie bezpiecznego poruszania się po drogach. Dla uczestników przygotowano pokazy ratownictwa w wykonaniu strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Udzielania pierwszej pomocy najmłodszych uczyć zaś będą Międzynarodowe Stowarzyszenie Policjantów IPA oraz WOPR. Wśród atrakcji jazda „Maluchem” w alko goglach, konkurs plastyczny, rzut pałką policyjną, symulator dachowania, pokaz tresury psów prowadzony przez Policję, daktyloskopia. Każdy zainteresowany będzie mógł także zwiedzić udostępnione po pokazie wozy strażackie z wyposażeniem.

Pełny opis wydarzeń Link

źródło: UM DH
Pliki Cookies
Powitanie
Witam na stronie poświęconej sportom, rekreacji i turystyce w moim mieście. Na stronie są najnowsze informacje o imprezach dotyczących tych spraw ale zwłaszcza będę starał się zamieszczać wywiady i sylwetki ludzi którzy tworzą te wydarzenia lub w nich uczestniczą.zapraszam również do
"polubienia"


Google+
Dziękuję za pomoc w stworzeniu tej strony firmie


Polecane strony
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: kjazwinski
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 6,041,156 Unikalnych wizyt