Maj 31 2020 17:57:44
Nawigacja
Szukaj
Kontakt

Dodaj link
Dodaj news
Dodaj artykuł

Ostatnie artykuły
Stacje napraw rowerów
Siłownia pod chmurką
UKS Pogoria
Siłownie i Fitness k...
Stowarzyszenie Rower...
Mamy na stronie
2367 newsów i 190 artykułów
Najczęściej czytane:
UKS Dąbrowiak Czytano: 13,130
Stadion i boisko tre... Czytano: 11,219
Zespół Szkół Sportow... Czytano: 10,956
LKS Promień Strzemie... Czytano: 10,300
III Półmaraton Dąbro... Czytano: 9,972
ZAPROSZENIE NA RODZI... Czytano: 9,863
Cabajewska Ewa - sia... Czytano: 9,400
Kawka Waldemar - tre... Czytano: 9,399
Białobrzeska Anna - ... Czytano: 9,365
Jacht Klub Pogoria 3 Czytano: 9,211
Siłownie i Fitness k... Czytano: 9,000
Kamila Ciba - ósma s... Czytano: 8,929
Sparing: MMKS Dąbrow... Czytano: 8,896
Prezentacja drużyny ... Czytano: 8,094
Koszykarze dąbrowski... Czytano: 7,950
Nowe pokolenie siatk... Czytano: 7,650
KIBICUJ (w) DĄBROWIE... Czytano: 7,290
Przeżyjmy to jeszcz... Czytano: 7,030
Młodziczki MKS Dąbro... Czytano: 6,967
Zawodnik, trener, ki... Czytano: 6,766
Najwięcej news'ów dodali:
   Zibar[2288]
   jpodsiadlo[37]
   Plazowicz[21]
   domino033[14]
   Szczepan[2]
   body academy[2]
   retrotenis[1]
   Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta
Tenis stołowyW sobotę 08.11.2014 rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza.




W turnieju wzięło udział 49 uczestników w 4 kategoriach : dzieci do 8 lat, młodzież do 14 lat, amator i open, przyjechali m. in. z miejscowości: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Bielsko-Biała, Chorzów, Wodzisław Śląski, Jaroszowiec, Łobzów, Borowa Wieś i Dąbrowa Górnicza.


foto. UKS Dąbrowiak


Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

I. Dzieci do 8 lat:
1. Adrian Bogacz - UKS Dąbrowiak
2. Olaf Rydzyk - ULKTS Jaroszowiec
3. Bartłomiej Koch - UKS Dąbrowiak

II. Młodzież do 14 lat
1. Krzysztof Marciniec - TKKF RELAKS Wodzisław Śl.
2. Maciej Jurkiewicz - VIRET CMC Zawiercie
3. Rafał Brząkalik - BURZA Borowa Wieś

III. Amator (do ligi okręgowej)
1. Grzegorz Marciniec - TKKF RELAKS Wodzisław Śl.
2. Artur Żmijewski - UKS Dąbrowiak
3. Tadeusz Cieplak - UKS Dąbrowiak

IV. OPEN (do III ligi)
1. Tadeusz Durka - MKS Orkan Chruszczobród
2. Andrzej Głód - LKS Piast Ożarowice
3. Jan Masternak - UKS Dąbrowiak


Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody. Fundatorzy Nagród to Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, UKS „Dąbrowiak” Dąbrowa Górnicza i EMPE SPORT Przybylik Miłosz.

źródło/foto: UKS Dąbrowiak
Pliki Cookies
Powitanie
Witam na stronie poświęconej sportom, rekreacji i turystyce w moim mieście. Na stronie są najnowsze informacje o imprezach dotyczących tych spraw ale zwłaszcza będę starał się zamieszczać wywiady i sylwetki ludzi którzy tworzą te wydarzenia lub w nich uczestniczą.



zapraszam również do
"polubienia"


Google+
Dziękuję za pomoc w stworzeniu tej strony firmie


Polecane strony
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: kjazwinski
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 5,983,835 Unikalnych wizyt