Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
X MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA ŚLASKA KOBIET W BOKSIE
BoksNa tegoroczne Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie, które odbyły się w dniach od 23-26.09.2015 w Gliwicach przyjechało 130 zawodniczek z 11 państw: Czechy, Słowacja, Hungary, Germany, Norwegia, Kazachstan, Szwecja, Australia, Azerbejdżan, Rosja, Litwa, oraz zawodniczki z polskich klubów: Boxing Zielona Góra,06Kleofas Katowice, Pomorzanin Toruń, Korona Wałcz, BKS Jastrzębie, Gwardia Łódź, Hetman Białystok, GUKS Carbo Gliwice, Adrenalina Wrocław, BKS Skorpion Szczecin, KKS Sporty Walki Poznań, Obra Zbąszyń, Radomiak Radom, MOSM Tychy, Skalnik Wiśniówka, Energetyk Jaworzno, Zagłębie Konin, SMS Warszawa, MLKS Sparta Złotów, UKS Boxing Sokółka, Star Starachowice, CSW FightBoxing Dąbrowa Górnicza, Berej Boxing Lublin, Start Grudziądz, OSiR Suwałki, Box Dąbrowa Chełmińska, Spartakus Szczecin, Sporty Walki Gostyń, Garda Gierałtowice.

W tym niezwykle mocno obsadzonym turnieju, po raz pierwszy, startowały zawodniczki z FightBoxingu Dąbrowa Górnicza Klaudia Simsak ( 50kg) i Aleksandra Piechowska (60kg).

Jadąc z dziewczynami na turniej takiej rangi, głównym założeniem było zdobycie niezwykle cennego doświadczenia i obycie się z atmosferą w tak dużym i mocno obsadzonym turnieju. Jednak oprócz doświadczenia, które niewątpliwie zdobyły, wywalczyły również medale, Klaudia Simask-złoty, Aleksandra Piechowska -srebrny. W finale Klaudia wygrała z Dominiką Pogrzebską ( Korona Wałcz), Olka Piechowska półfinał "przeskoczyłał" wygrywając z Sylwią Grygiel ( Box Dąbrowa Chełmińska ), a w finale przegrała jednogłośnie z Katarzyną Bujko(BKS Jastrzębie).

źródło: Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.