Sierpień 12 2020 20:49:34
Nawigacja
Szukaj
Kontakt

Dodaj link
Dodaj news
Dodaj artykuł

Ostatnie artykuły
Stacje napraw rowerów
Siłownia pod chmurką
UKS Pogoria
Siłownie i Fitness k...
Stowarzyszenie Rower...
Mamy na stronie
2367 newsów i 190 artykułów
Najczęściej czytane:
UKS Dąbrowiak Czytano: 13,205
Stadion i boisko tre... Czytano: 11,306
Zespół Szkół Sportow... Czytano: 11,052
LKS Promień Strzemie... Czytano: 10,366
III Półmaraton Dąbro... Czytano: 10,065
ZAPROSZENIE NA RODZI... Czytano: 9,917
Cabajewska Ewa - sia... Czytano: 9,472
Kawka Waldemar - tre... Czytano: 9,464
Białobrzeska Anna - ... Czytano: 9,423
Jacht Klub Pogoria 3 Czytano: 9,269
Siłownie i Fitness k... Czytano: 9,070
Kamila Ciba - ósma s... Czytano: 8,986
Sparing: MMKS Dąbrow... Czytano: 8,946
Prezentacja drużyny ... Czytano: 8,143
Koszykarze dąbrowski... Czytano: 8,001
Nowe pokolenie siatk... Czytano: 7,707
KIBICUJ (w) DĄBROWIE... Czytano: 7,348
Przeżyjmy to jeszcz... Czytano: 7,075
Młodziczki MKS Dąbro... Czytano: 7,045
Zawodnik, trener, ki... Czytano: 6,811
Najwięcej news'ów dodali:
   Zibar[2288]
   jpodsiadlo[37]
   Plazowicz[21]
   domino033[14]
   Szczepan[2]
   body academy[2]
   retrotenis[1]
   Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
Najlepsi w mieście
Zespół Szkół SportowychNAJLEPSI w mieście – MISTRZOSTWA DĄBROWY GÓRNICZEJ W PŁYWANIU gimnazjum. 23 i 24 listopada w naszym mieście odbyły się Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w pływaniu. Na tej imprezie nie mogło nas zabraknąć.



W poniedziałek startowały dziewczęta w składzie: Katarzyna Mikus, Oliwia Sobik, Emilia Bohdanowicz, Zuzanna Gazda, Maja Skórka, Julia Skórka oraz Julia Jagiełka natomiast we wtorek płynęli chłopcy w składzie: Kacper Borkowski, Przemysław Graboń, Jakub Walczysko, Jakub Małkowski, Konrad Bochenek, Patryk Łonak i Daniel Trzęsiec.



Rywalizacja odbyła się bez żadnych niespodzianek. W każdej konkurencji stawaliśmy na najwyższym podium.

Wyniki:
Kacper Borkowski – 1 miejsce st.motylkowy
Przemysław Graboń – 2 miejsce st.motylkowy
Patryk Łonak – 1 miejsce st.grzbietowy
Daniel Trzęsiec – 2 miejsce st.grzbietowy
Dominik Chwastek – 1 miejsce st.klasyczny
Jakub Walczysko – 2 miejsce st.klasyczny
Jakub Małkowski – 1 miejsce st.dowolny
Konrad Bochenek – 2 miejsce st.dowolny
SZTAFETA 8x50 st.dwolnym – 1 miejsce
Katarzyna Mikus – 1 miejsce st.motylkowy
Daria Adamczyk – 3 miejsce st.motylkowy
Julia Skórka – 1 miejsce st.grzbietowy
Emilia Bohdanowicz – 2 miejsce st.grzbietowy
Zuzanna Gazda – 1 miejsce st.klasyczny
Maja Skórka – 2 miejsce st.klasyczny
Oliwia Sobik – 1 miejsce st.dowolny
Julia Jagiełka – 3 miejsce st.dowolny
SZTAFETA 8x50 st.dwolnym – 1 miejsce

źródło: ZSS DG
Pliki Cookies
Powitanie
Witam na stronie poświęconej sportom, rekreacji i turystyce w moim mieście. Na stronie są najnowsze informacje o imprezach dotyczących tych spraw ale zwłaszcza będę starał się zamieszczać wywiady i sylwetki ludzi którzy tworzą te wydarzenia lub w nich uczestniczą.



zapraszam również do
"polubienia"


Google+
Dziękuję za pomoc w stworzeniu tej strony firmie


Polecane strony
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: kjazwinski
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 6,090,161 Unikalnych wizyt