Listopad 20 2019 05:40:02
Nawigacja
Szukaj
Kontakt

Dodaj link
Dodaj news
Dodaj artykuł

Ostatnie artykuły
Stacje napraw rowerów
Siłownia pod chmurką
UKS Pogoria
Siłownie i Fitness k...
Stowarzyszenie Rower...
Mamy na stronie
2367 newsów i 190 artykułów
Najczęściej czytane:
UKS Dąbrowiak Czytano: 12,898
Stadion i boisko tre... Czytano: 10,972
Zespół Szkół Sportow... Czytano: 10,782
LKS Promień Strzemie... Czytano: 10,119
III Półmaraton Dąbro... Czytano: 9,775
ZAPROSZENIE NA RODZI... Czytano: 9,695
Kawka Waldemar - tre... Czytano: 9,218
Białobrzeska Anna - ... Czytano: 9,199
Cabajewska Ewa - sia... Czytano: 9,165
Jacht Klub Pogoria 3 Czytano: 9,032
Siłownie i Fitness k... Czytano: 8,802
Kamila Ciba - ósma s... Czytano: 8,747
Sparing: MMKS Dąbrow... Czytano: 8,718
Prezentacja drużyny ... Czytano: 7,934
Koszykarze dąbrowski... Czytano: 7,804
Nowe pokolenie siatk... Czytano: 7,476
KIBICUJ (w) DĄBROWIE... Czytano: 7,117
Przeżyjmy to jeszcz... Czytano: 6,871
Młodziczki MKS Dąbro... Czytano: 6,805
Zawodnik, trener, ki... Czytano: 6,625
Najwięcej news'ów dodali:
   Zibar[2288]
   jpodsiadlo[37]
   Plazowicz[21]
   domino033[14]
   Szczepan[2]
   body academy[2]
   retrotenis[1]
   Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
Sportowcy nagrodzeni
16 marca podczas sesji Rady Miejskiej uhonorowano najlepszych dąbrowskich zawodników i trenerów. Doceniono ich wyniki osiągnięte w II półroczu 2015r.




Listy z podziękowaniami i kwiaty wyróżnionym przekazali Agnieszka Pasternak, przewodnicząca Rady Miejskiej oraz Zbigniew Podraza, prezydent miasta. Na konto sportowców trafiły nagrody pieniężne.

Wyróżnieni dziś znakomici sportowcy i ich trenerzy są dumą miasta, a lista udokumentowanych sukcesów osiąganych na arenie krajowej i międzynarodowej budzi prawdziwy podziw.(szczegóły w załączniku)

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy!



Nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia i wyniki sportowe przyznawane są dwukrotnie w ciągu roku tj. za okres I i II półrocza.

Basińska Julia - MOS CSiR zapasy
Kapuśniak Piotr - MOS CSIR zapasy
Dzikowska Aleksandra - trener - MOS CSIR zapasy
Jasiński Zbigniew - trener - MOS CSIR zapasy
Dziad Krzyszto - trener - MOS CSIR zapasy
Borkowski Kacper - MOS CSiR pływanie
Chwastek Dominik - MOS CSiR pływanie
Furman Łukasz - MOS CSiR pływanie
Trzęsiec Daniel - MOS CSiR pływanie
Staniszewski Jakub - MOS CSiR pływanie
Hofman Grzegorz - trener - MOS CSiR pływanie
Tucka Dominika - MOS CSIR - lekka atletyka - bieganie
Sitek Justyna - MOS CSIR - lekka atletyka - bieganie
Wychorska Anna - MOS CSIR - lekka atletyka - bieganie
Kiepura Monika - MOS CSIR - lekka atletyka - bieganie
Przewieźlik Dorota - trener - MOS CSIR - lekka atletyka - bieganie
Jaźwiński Krzysztof - - trener - MOS CSIR - lekka atletyka - bieganie
Oliwia Wawrzkiewicz - KS RONIN - karate
Adrian Bober - KS RONIN - karate
Natalia Budzyń - KS RONIN - karate
Łydka Oskar - KS RONIN - karate
Tomasz Byjos - trener KS RONIN - karate
Andrzej Byjos - trener KS RONIN - karate
Artur Nycz - trener KS RONIN - karate
Roman Szymczak - trener KS RONIN - karat
Roksana Kołkowska -KS BUDOWLANI Ju – Jitsu
Bartosz Kulczycki -KS BUDOWLANI Ju – Jitsu
Krzysztof Paciej - trener - DKB boks
Cezary Podraza - trener - DKB boks
Maciej Krężel - WSSiRN Start Katowice - narciarstwo alpejskie
Bogdan Mirsk - trener - WSSiRN Start Katowice - narciarstwo alpejskie
Paulina Peda - AZS AWF Katowice - pływanie
Łukasz Chmiel - AZS AWF Katowice - pływanie
Piotr Kantor - MKS plażowa piłka siatkowa
Joanna Wiatr - MKS plażowa piłka siatkowa
Dawid Orłowski - MKS DABROWA GÓRNICZA Piłka koszykowa
Przemysław Paduch - MKS DABROWA GÓRNICZA Piłka koszykowa
Tomasz Pustelnik - MKS DABROWA GÓRNICZA Piłka koszykowa
Patryk Zapert - MKS DABROWA GÓRNICZA Piłka koszykowa
Bartosz Chodukiewicz - MKS DABROWA GÓRNICZA Piłka koszykowa
Dawid Pachowicz - MKS DABROWA GÓRNICZA Piłka koszykowa
Andrzej Bartosz - trener - MKS DABROWA GÓRNICZA Piłka koszykowa
Ryan Gbyl - KS Górnik boks
Kacper Kaproń - AZS AWF WSB pływanie
Sambor Stachowiak - UKS Chorzów bilard sportowy
Arnold Zdebiak - AZS AWF Kraków lekka atletyka
Marek Kołakowski - trener - CSW Fight – Boxing - boks
STOWARZYSZENIE SYMPATYKÓW NORDIC WALKING DABROWA GORNICZA:
Tadeusz Wojciechowski
Andrzej Dylewski
Barbara Dylewska
Maria Kostka-Pater
Monika Żuchowicz
Danuta Nawrocka
Krystyna Smaczyńska
Henryka Baruch
Włodzimierz Baruch
Mirosława Szczypkowska
Elżbieta Żuchowin
Dagmara Kucypera
Sabina Kozłowska
Robert Żuchowicz
Oksana Kaliska
Elżbieta Gębska
Brygida Kotas
Piotr Antoszewski
Elżbieta Wach
Jacek Wach
Anna Malczyk
Andrzej Lenz
Marta Polaczek
Krystyna Szczubiał
Bogdan Ścibisz

źródło: UM DG
pełna galeria - Link
Pliki Cookies
Powitanie
Witam na stronie poświęconej sportom, rekreacji i turystyce w moim mieście. Na stronie są najnowsze informacje o imprezach dotyczących tych spraw ale zwłaszcza będę starał się zamieszczać wywiady i sylwetki ludzi którzy tworzą te wydarzenia lub w nich uczestniczą.



zapraszam również do
"polubienia"


Google+
Dziękuję za pomoc w stworzeniu tej strony firmie


Polecane strony
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: kjazwinski
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 5,777,563 Unikalnych wizyt