Maj 25 2019 09:50:21
Nawigacja
Szukaj
Kontakt

Dodaj link
Dodaj news
Dodaj artykuł

Ostatnie artykuły
Stacje napraw rowerów
Siłownia pod chmurką
UKS Pogoria
Siłownie i Fitness k...
Stowarzyszenie Rower...
Mamy na stronie
2362 newsów i 190 artykułów
Najczęściej czytane:
UKS Dąbrowiak Czytano: 12,730
Stadion i boisko tre... Czytano: 10,803
Zespół Szkół Sportow... Czytano: 10,680
LKS Promień Strzemie... Czytano: 9,975
ZAPROSZENIE NA RODZI... Czytano: 9,589
III Półmaraton Dąbro... Czytano: 9,581
Kawka Waldemar - tre... Czytano: 9,128
Białobrzeska Anna - ... Czytano: 9,093
Cabajewska Ewa - sia... Czytano: 8,942
Jacht Klub Pogoria 3 Czytano: 8,926
Sparing: MMKS Dąbrow... Czytano: 8,624
Siłownie i Fitness k... Czytano: 8,617
Kamila Ciba - ósma s... Czytano: 8,609
Prezentacja drużyny ... Czytano: 7,833
Koszykarze dąbrowski... Czytano: 7,698
Nowe pokolenie siatk... Czytano: 7,389
KIBICUJ (w) DĄBROWIE... Czytano: 6,994
Przeżyjmy to jeszcz... Czytano: 6,777
Młodziczki MKS Dąbro... Czytano: 6,686
Zawodnik, trener, ki... Czytano: 6,540
Najwięcej news'ów dodali:
   Zibar[2284]
   jpodsiadlo[36]
   Plazowicz[21]
   domino033[14]
   Szczepan[2]
   body academy[2]
   retrotenis[1]
   Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
V Sztafeta Triathlonowa
TriathlonJuż po raz dziesiąty w Zespole Szkół nr. 4 w Dąbrowie Górniczej z okazji DNIA BEZPIECZEŃSTWA ArcelorMittal Poland odbyła się sztafeta triathlonowa dla pracowników AMP. Kolejny rok mogli też rywalizować w tej widowiskowej dyscyplinie uczniowie dąbrowskich szkół w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej Sztafet.


W tym roku ponownie zaświeciło słońce (już 10 rok taka pogoda) i na starcie 200 m. pływania 5 km. jazdy rowerem i 1 km. biegu stanęło 9. sztafet reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazja. Wyścig zaczynał się od pływania na basenie, jazda na rowerze przy Pogorii III, a bieg na boiskach szkolnych. W szkołach gimnazjalnych zdecydowanie wygrał Zespół Szkół Sportowych, a w szkołach podstawowych najlepszą okazała się Szkła Podstawowa nr 34.



GIMNAZJA

1 MIEJSCE - Zespół Szkół Sportowych w składzie: Dominik Karpiel, Tomasz Sufranowicz, Daria Adamczyk
2 MIEJSCE - Gimnazjum NR 8 w składzie: Maciej Musiał, Karol Pieczyrak, Konrad Banasik
3 MIEJSCE - Gimnazjum NR 6 w składzie: Damian Szopa, Szkutnik Michał, Bielak Dominik

SZKOŁY PODSTAWOWE

1 MIEJSCE - Szkoła Podstawowa NR 34 w składzie: Piotr Burchard, Dominik Kierys, Patryk Bański
2 MIEJSCE - Szkoła Podstawowa NR 12 w składzie: Filip Kiljan, Wiktor Pyrek, Wiktor Kozacki
3 MIEJSCE - Szkoła Podstawowa NR 31 w składzie: Bartosz Bredłowski ,Michał Głowacki, Dominika Kocimska
4 MIEJSCE - Szkoła Podstawowa Katolicka w składzie: Paweł Rotarski, Wiktoria Karolska, Kacper Majcher
5 MIEJSCE - Szkoła Podstawowa Katolicka w składzie: Zuzannna Rotarska ,Michał Szerwiński, Julia Sęga
6 MIEJSCE - Szkoła Podstawowa NR 31 w składzie: Anna Latos, Aleksandra Baldy, Marysia Karcz

źródło: TKKF "TRIATHLON" - DĄBROWA GÓRNICZA
pełna galeria: Link
Pliki Cookies
Powitanie
Witam na stronie poświęconej sportom, rekreacji i turystyce w moim mieście. Na stronie są najnowsze informacje o imprezach dotyczących tych spraw ale zwłaszcza będę starał się zamieszczać wywiady i sylwetki ludzi którzy tworzą te wydarzenia lub w nich uczestniczą.



zapraszam również do
"polubienia"


Google+
Dziękuję za pomoc w stworzeniu tej strony firmie


Polecane strony
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: kjazwinski
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 5,637,597 Unikalnych wizyt