Listopad 21 2019 08:45:59
Nawigacja
Szukaj
Kontakt

Dodaj link
Dodaj news
Dodaj artykuł

Ostatnie artykuły
Stacje napraw rowerów
Siłownia pod chmurką
UKS Pogoria
Siłownie i Fitness k...
Stowarzyszenie Rower...
Mamy na stronie
2367 newsów i 190 artykułów
Najczęściej czytane:
UKS Dąbrowiak Czytano: 12,899
Stadion i boisko tre... Czytano: 10,974
Zespół Szkół Sportow... Czytano: 10,783
LKS Promień Strzemie... Czytano: 10,119
III Półmaraton Dąbro... Czytano: 9,778
ZAPROSZENIE NA RODZI... Czytano: 9,695
Kawka Waldemar - tre... Czytano: 9,218
Białobrzeska Anna - ... Czytano: 9,200
Cabajewska Ewa - sia... Czytano: 9,166
Jacht Klub Pogoria 3 Czytano: 9,032
Siłownie i Fitness k... Czytano: 8,805
Kamila Ciba - ósma s... Czytano: 8,747
Sparing: MMKS Dąbrow... Czytano: 8,718
Prezentacja drużyny ... Czytano: 7,934
Koszykarze dąbrowski... Czytano: 7,805
Nowe pokolenie siatk... Czytano: 7,476
KIBICUJ (w) DĄBROWIE... Czytano: 7,120
Przeżyjmy to jeszcz... Czytano: 6,871
Młodziczki MKS Dąbro... Czytano: 6,805
Zawodnik, trener, ki... Czytano: 6,625
Najwięcej news'ów dodali:
   Zibar[2288]
   jpodsiadlo[37]
   Plazowicz[21]
   domino033[14]
   Szczepan[2]
   body academy[2]
   retrotenis[1]
   Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
Mistrzostwa Śląska 13 - latków
PływanieW dniach 02-03.12.2016 w Zespole Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej odbyły się Mistrzostwa Śląska 13 - latków w pływaniu. Barwy Zespołu Szkół Sportowych w DG reprezentowało 13 zawodników. Podopiecznym trenera: Grzegorza Hofmana udało się wywalczyć pięć brązowych medali, uzyskując przy tym świetne wyniki oraz nowe rekordy życiowe.



Najlepiej zaprezentowali się:

I - Pogoń Milena brązowy medal 400 m stylem dowolnym brązowy medal 800 m stylem dowolnym
V miejsce 200 m stylem dowolnym
VIII miejsce 100 m stylem dowolnym
II – Ścieżka Mikołaj brązowy medal 200 m stylem grzbietowym
V miejsce 100 m stylem grzbietowym
IV miejsce 200 m stylem zmiennym
III – Strzemińska Natalia VI miejsce 100 m stylem dowolnym
V miejsce 200 m stylem grzbietowym
VIII miejsce 100 m stylem grzbietowym
IV – Dembowska Weronika VI miejsce 100 m stylem grzbietowym
VII miejsce 200 m stylem grzbietowym
IX miejsce 50 m stylem motylkowym
X miejsce 50 m stylem motylkowym
V – Orłowska Agata VII miejsce 100 m stylem klasycznym
VII miejsce 200 m stylem klasycznym

Świetnie zaprezentował się żeński zespół sztafetowy zdobywając dwa medale:

Brązowy medal sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym w składzie:
Strzemińska N. Orłowska A. Dembowska W. Pogoń M.
Brązowy medal sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym w składzie:
Strzemińska N. Orłowska A. Dembowska W. Pogoń M.



źródło: ZSS
Pliki Cookies
Powitanie
Witam na stronie poświęconej sportom, rekreacji i turystyce w moim mieście. Na stronie są najnowsze informacje o imprezach dotyczących tych spraw ale zwłaszcza będę starał się zamieszczać wywiady i sylwetki ludzi którzy tworzą te wydarzenia lub w nich uczestniczą.



zapraszam również do
"polubienia"


Google+
Dziękuję za pomoc w stworzeniu tej strony firmie


Polecane strony
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: kjazwinski
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 5,778,253 Unikalnych wizyt