Listopad 23 2019 02:59:51
Nawigacja
Szukaj
Kontakt

Dodaj link
Dodaj news
Dodaj artykuł

Ostatnie artykuły
Stacje napraw rowerów
Siłownia pod chmurką
UKS Pogoria
Siłownie i Fitness k...
Stowarzyszenie Rower...
Mamy na stronie
2367 newsów i 190 artykułów
Najczęściej czytane:
UKS Dąbrowiak Czytano: 12,904
Stadion i boisko tre... Czytano: 10,981
Zespół Szkół Sportow... Czytano: 10,785
LKS Promień Strzemie... Czytano: 10,121
III Półmaraton Dąbro... Czytano: 9,781
ZAPROSZENIE NA RODZI... Czytano: 9,696
Kawka Waldemar - tre... Czytano: 9,222
Białobrzeska Anna - ... Czytano: 9,203
Cabajewska Ewa - sia... Czytano: 9,171
Jacht Klub Pogoria 3 Czytano: 9,034
Siłownie i Fitness k... Czytano: 8,807
Kamila Ciba - ósma s... Czytano: 8,750
Sparing: MMKS Dąbrow... Czytano: 8,722
Prezentacja drużyny ... Czytano: 7,936
Koszykarze dąbrowski... Czytano: 7,807
Nowe pokolenie siatk... Czytano: 7,477
KIBICUJ (w) DĄBROWIE... Czytano: 7,122
Przeżyjmy to jeszcz... Czytano: 6,874
Młodziczki MKS Dąbro... Czytano: 6,808
Zawodnik, trener, ki... Czytano: 6,628
Najwięcej news'ów dodali:
   Zibar[2288]
   jpodsiadlo[37]
   Plazowicz[21]
   domino033[14]
   Szczepan[2]
   body academy[2]
   retrotenis[1]
   Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
Pływacy nie zawiedli!
PływanieW dniach 10-12.03.2017 na gliwickiej pływalni „Olimpijczyk„ odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów 16- letnich w pływaniu. Uczniowie klasy III P Zespołu Szkół Sportowych spisali się rewelacyjnie zdobywając w sumie pięć medali, oraz wielokrotnie pływali w popołudniowych finałach.



Wszyscy zawodnicy bili swoje rekordy życiowe, a najlepiej zaprezentowali się:

Oliwia Wiśniewska Srebrny medal 200 m stylem grzbietowym
Brązowy medal 200 m stylem zmiennym

Kamil Sacha Brązowy medal 400 m stylem zmiennym
Brązowy medal 200 m stylem zmiennym
Brązowy medal Sztafeta 4x100 metrów stylem zmiennym kobiet w składzie: Oliwia Wiśniewska, Dominika Bura, Kamila Ostrowska, Skórka Julia

Kamila Ostrowska Finał A 400 m stylem zmiennym – 9 miejsce
Finał B 200 m stylem zmiennym- 3 miejsce
Finał B 200 m stylem motylkowym- 2 miejsce

Julia Skórka Finał B 200 m stylem grzbietowym- 7 miejsce
Finał B 50 m stylem grzbietowym- 9 miejsce
Finał B 100 m stylem grzbietowym- 8 miejsce

Bura Dominika Finał B 400 m stylem dowolnym-10 miejsce

Filip Muc Finał B 400 m stylem zmiennym- 3 miejsce
Finał B 200 m stylem zmiennym-7 miejsce

Marcel Sadło Finał B 200 m stylem zmiennym-5 miejsce
Finał B 200 m stylem zmiennym-8 miejsce

Roman Wołoszyn Finał B 50 m stylem grzbietowym-7 miejsce

V miejsce Sztafeta 4x 200 metrów stylem dowolnym kobiet w składzie: Oliwia Wiśniewska, Dominika Bura, Kamila Ostrowska , Skórka Julia

VII miejsce Sztafeta 4x200 metrów stylem dowolnym mężczyzn w składzie: Dominik Karpiel, Gęgotek Radosław, Filip Muc, Roman Wołoszyn

VIII miejsce Sztafeta 4 x 100 metrów stylem zmiennym mężczyzn w składzie: Wołoszyn Roman, Sacha Kamil, Sadło Marcel, Gęgotek Radosław

W zawodach uczestniczyli również zawodnicy: Maja Skórka, Nicol Kabańska, Daria Adamczyk które w porannych eliminacjach biły rekordy życiowe !!!

Trener prowadzący: Ewa Hofman
Pliki Cookies
Powitanie
Witam na stronie poświęconej sportom, rekreacji i turystyce w moim mieście. Na stronie są najnowsze informacje o imprezach dotyczących tych spraw ale zwłaszcza będę starał się zamieszczać wywiady i sylwetki ludzi którzy tworzą te wydarzenia lub w nich uczestniczą.



zapraszam również do
"polubienia"


Google+
Dziękuję za pomoc w stworzeniu tej strony firmie


Polecane strony
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: kjazwinski
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 5,784,766 Unikalnych wizyt