Wrzesień 20 2020 06:53:49
Nawigacja
Szukaj
Kontakt

Dodaj link
Dodaj news
Dodaj artykuł

Ostatnie artykuły
Stacje napraw rowerów
Siłownia pod chmurką
UKS Pogoria
Siłownie i Fitness k...
Stowarzyszenie Rower...
Mamy na stronie
2367 newsów i 190 artykułów
Najczęściej czytane:
UKS Dąbrowiak Czytano: 13,249
Stadion i boisko tre... Czytano: 11,350
Zespół Szkół Sportow... Czytano: 11,090
LKS Promień Strzemie... Czytano: 10,402
III Półmaraton Dąbro... Czytano: 10,106
ZAPROSZENIE NA RODZI... Czytano: 9,942
Cabajewska Ewa - sia... Czytano: 9,508
Kawka Waldemar - tre... Czytano: 9,496
Białobrzeska Anna - ... Czytano: 9,450
Jacht Klub Pogoria 3 Czytano: 9,298
Siłownie i Fitness k... Czytano: 9,106
Kamila Ciba - ósma s... Czytano: 9,016
Sparing: MMKS Dąbrow... Czytano: 8,972
Prezentacja drużyny ... Czytano: 8,170
Koszykarze dąbrowski... Czytano: 8,025
Nowe pokolenie siatk... Czytano: 7,736
KIBICUJ (w) DĄBROWIE... Czytano: 7,374
Przeżyjmy to jeszcz... Czytano: 7,102
Młodziczki MKS Dąbro... Czytano: 7,075
Zawodnik, trener, ki... Czytano: 6,834
Najwięcej news'ów dodali:
   Zibar[2288]
   jpodsiadlo[37]
   Plazowicz[21]
   domino033[14]
   Szczepan[2]
   body academy[2]
   retrotenis[1]
   Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
Oświadczenie o rezygnacji z funkcji prezesa MKS
Miejski Klub SiatkarskiNa adres redakcji otrzymałem poniższe oświadczenie prezesa Roberta Koćmy. Zapraszam do przeczytani, sam, w związku z atmosferą jaka jest obecnie wokół klubu pozostawię pismo bez komentarza.
Szanowni Państwo, Kibice i Sympatycy MKS Dąbrowa Górnicza

Z przykrością informuję Państwa, że od 1 marca 2018 r. przestałem pełnić funkcję prezesa zarządu MKS SA. Tę trudną decyzję o rezygnacji z pełnionej przeze mnie funkcji przekazałem akcjonariuszom 6 lutego na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy spółki, przedstawiłem wtedy powody podjęcia tej trudnej dla mnie decyzji. Obecny skład zarządu oraz rady nadzorczej spółki nie pozwala bowiem na efektywne zarządzanie i skuteczną realizację programu naprawczego Klubu, który miał doprowadzić do przywrócenia jego świetności i pozwolić na powrót w niedalekiej przyszłości do walki o najwyższe cele sportowe. Chciałbym mieć nadzieję, że obecny zarząd jak i RN spółki MKS SA zgodnie ze składanymi deklaracjami dotrzymają danego słowa i sprowadzą do klubu hojnych sponsorów, którzy pozwolą przywrócić klubowi dawną świetność. Obawiam się jednak, że polityka części obecnych akcjonariuszy oraz członków organów statutowych spółki akcyjnej nie uwzględnia interesu dąbrowskiego sportu i miasta, wręcz może sprawić, że klub przestanie istnieć i grać w mieście.

Moja przygoda z dąbrowskim sportem zaczęła się prawie 40 lat temu. W 2001 roku zostałem prezesem siedmiosekcyjnego wówczas Klubu. W 2010 roku stowarzyszenie przekształciło się w spółkę akcyjną. Od wielu lat byłem jej prezesem. Z roku na rok rośliśmy w siłę, dbając jednocześnie o kompleksowe szkolenie młodzieży. Wokół dąbrowskiego sportu gromadziło się coraz więcej oddanych ludzi. Przyszły sukcesy sportowe – w dorobku mamy dziewięć sezonów w siatkarskiej ekstraklasie, trzy medale Mistrzostw Polski, dwa Puchary Polski, dwa Superpuchary Polski, sześciokrotny start w europejskich rozgrywkach siatkarskich, w tym także w Lidze Mistrzów.

Dąbrowa Górnicza jest dumna ze swoich siatkarek, sport stał się najlepszą wizytówką miasta. Przez lata MKS zyskał sympatię kibiców, którzy chętnie wypełniali naszą halę. Na nasze mecze – co pokazały badania - przyjeżdżali kibice z prawie 50 miast. Staliśmy się Klubem rozpoznawalnym w całym kraju, naszych wyników i ważnych dla sponsorów ekwiwalentów reklamowych zazdrościły nam inne kluby. Sukcesy dąbrowskiego MKS sprawiły, że pozyskiwaliśmy kolejnych sponsorów, już nie tylko z naszego miasta i Zagłębia. Zaufały nam największe w kraju marki. W trakcie sprawowania przeze mnie funkcji prezesa udało nam się pozyskać od naszych partnerów ponad 30 mln złotych na działalność statutową.

Odchodzę z zarządu, nie żegnam się jednak z Klubem. Tu zostawiłem swoje serce, tysiące przepracowanych dni i grono oddanych dąbrowskiemu sportowi ludzi. Moje sympatie sportowe nie zmienią się, nadal pozostaję wiernym kibicem naszych dąbrowskich siatkarek. W przyszłości, jeśli akcjonariusze będą zainteresowani przywróceniem świetności naszemu Klubowi i dalszą realizacją programu naprawczego, gotów jestem powrócić do pracy na rzecz Klubu. Stanowisko nie ma znaczenia. Mam tylko jeden warunek: skład władz MKS SA musi pozwolić na efektywną działalność na rzecz Klubu.

Dziękuję za lata współpracy i wyrazy poparcia i sympatii Kibicom, Władzom Miasta, Partnerom, Sponsorom i Mediom oraz pozostałym Osobom, które wraz ze mną budowały silną markę Miejskiego Klubu Siatkarskiego.

Ze sportowym pozdrowieniem – Robert KoćmaKomentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Pliki Cookies
Powitanie
Witam na stronie poświęconej sportom, rekreacji i turystyce w moim mieście. Na stronie są najnowsze informacje o imprezach dotyczących tych spraw ale zwłaszcza będę starał się zamieszczać wywiady i sylwetki ludzi którzy tworzą te wydarzenia lub w nich uczestniczą.zapraszam również do
"polubienia"


Google+
Dziękuję za pomoc w stworzeniu tej strony firmie


Polecane strony
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: kjazwinski
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 6,143,215 Unikalnych wizyt