Październik 22 2019 03:08:16
Nawigacja
Szukaj
Kontakt

Dodaj link
Dodaj news
Dodaj artykuł

Ostatnie artykuły
Stacje napraw rowerów
Siłownia pod chmurką
UKS Pogoria
Siłownie i Fitness k...
Stowarzyszenie Rower...
Mamy na stronie
2365 newsów i 190 artykułów
Najczęściej czytane:
UKS Dąbrowiak Czytano: 12,862
Stadion i boisko tre... Czytano: 10,941
Zespół Szkół Sportow... Czytano: 10,765
LKS Promień Strzemie... Czytano: 10,104
III Półmaraton Dąbro... Czytano: 9,746
ZAPROSZENIE NA RODZI... Czytano: 9,673
Kawka Waldemar - tre... Czytano: 9,207
Białobrzeska Anna - ... Czytano: 9,181
Cabajewska Ewa - sia... Czytano: 9,087
Jacht Klub Pogoria 3 Czytano: 9,013
Siłownie i Fitness k... Czytano: 8,777
Kamila Ciba - ósma s... Czytano: 8,726
Sparing: MMKS Dąbrow... Czytano: 8,704
Prezentacja drużyny ... Czytano: 7,918
Koszykarze dąbrowski... Czytano: 7,786
Nowe pokolenie siatk... Czytano: 7,463
KIBICUJ (w) DĄBROWIE... Czytano: 7,095
Przeżyjmy to jeszcz... Czytano: 6,856
Młodziczki MKS Dąbro... Czytano: 6,785
Zawodnik, trener, ki... Czytano: 6,612
Najwięcej news'ów dodali:
   Zibar[2286]
   jpodsiadlo[37]
   Plazowicz[21]
   domino033[14]
   Szczepan[2]
   body academy[2]
   retrotenis[1]
   Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
Grad medali w Mistrzostwach Śląska Juniorów !!!
PływaniePodczas Mistrzostw Śląska Juniorów, które odbyły się 25-26.02.2011 w Gliwicach zawodnicy reprezentujący CSiR MOS Dąbrowa Górnicza / na co dzień uczący się w Zespole Szkół Sportowych / zdobyli aż 64 medale !!!

Najlepszymi zawodnikami Mistrzostw zostali w kategorii juniorów 15 lat – Mateusz Burzawa, natomiast wśród juniorów 14 letnich – Bartosz Katolik !!!


foto. ZSS - Mateusz Burzawa


W najstarszej grupie wiekowej / 16-18 lat / prym wiedli :
• Łukasz Chmiel – 3 złote medale i 3 srebrne
• Patrycja Jędrzejczyk – 4 złote medale
• Łukasz Furman – 3 srebrne i 1 medal brązowy
• Mateusz Skibiński – 1 medal złoty
• Julia Dratwińska – 3 srebra
• Dawid Hejnowski – 1 medal srebrny
• Kacper Kaproń – 1 medal brazowy
• Sztafety mężczyzn – 2 złote i 1 medal srebrny

W kategorii juniorów 15 lat do najlepszych należeli :
• Mateusz Burzawa – 4 złote medale
• Dawid Falis – 2 złote i 1 srebrny medal
• Michalina Bohdanowicz – 2 złote medale
• Kinga Pluta – 1 złoty i 4 brązowe medale

Trenerem obu grup jest Mariusz Waliczek

W kategorii najmłodszej, juniorów 14 letnich medale zdobywali :
• Katolik Bartosz – 3 złote i 1 brązowy medal
• Śliwińska Marta – 2 złote
• Janicki Jakub – 1 złoty, 2 srebrne
• Nowodworski Dawid – 1 złoty, 1 srebrny
• Olszewska Zuzanna – 1 złoty
• Teresko Anna – 1 złoty
• Rostowska Wiktoria – 1 srebrny, 1 brazowy
• Filek Bernard – 1 srebrny
• Ockoś Paulina – 1 brązowy
• Zwoliński Marcin – 1 brązowy
• Juchno Szymon – 1 brązowy
• Sztafety chłopców – 3 złote
• Sztafety dziewczyn – 3 złote, 2 brązowe medale

Trenerką młodszej grupy jest Ewa Hofman


źródło: ZSS DG
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Pliki Cookies
Powitanie
Witam na stronie poświęconej sportom, rekreacji i turystyce w moim mieście. Na stronie są najnowsze informacje o imprezach dotyczących tych spraw ale zwłaszcza będę starał się zamieszczać wywiady i sylwetki ludzi którzy tworzą te wydarzenia lub w nich uczestniczą.



zapraszam również do
"polubienia"


Google+
Dziękuję za pomoc w stworzeniu tej strony firmie


Polecane strony
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: kjazwinski
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 5,743,488 Unikalnych wizyt