Styczeń 29 2020 15:34:25
Nawigacja
Szukaj
Kontakt

Dodaj link
Dodaj news
Dodaj artykuł

Ostatnie artykuły
Stacje napraw rowerów
Siłownia pod chmurką
UKS Pogoria
Siłownie i Fitness k...
Stowarzyszenie Rower...
Mamy na stronie
2367 newsów i 190 artykułów
Najczęściej czytane:
UKS Dąbrowiak Czytano: 12,995
Stadion i boisko tre... Czytano: 11,076
Zespół Szkół Sportow... Czytano: 10,837
LKS Promień Strzemie... Czytano: 10,195
III Półmaraton Dąbro... Czytano: 9,865
ZAPROSZENIE NA RODZI... Czytano: 9,757
Kawka Waldemar - tre... Czytano: 9,288
Cabajewska Ewa - sia... Czytano: 9,266
Białobrzeska Anna - ... Czytano: 9,261
Jacht Klub Pogoria 3 Czytano: 9,106
Siłownie i Fitness k... Czytano: 8,879
Kamila Ciba - ósma s... Czytano: 8,810
Sparing: MMKS Dąbrow... Czytano: 8,779
Prezentacja drużyny ... Czytano: 7,991
Koszykarze dąbrowski... Czytano: 7,853
Nowe pokolenie siatk... Czytano: 7,530
KIBICUJ (w) DĄBROWIE... Czytano: 7,185
Przeżyjmy to jeszcz... Czytano: 6,928
Młodziczki MKS Dąbro... Czytano: 6,858
Zawodnik, trener, ki... Czytano: 6,679
Najwięcej news'ów dodali:
   Zibar[2288]
   jpodsiadlo[37]
   Plazowicz[21]
   domino033[14]
   Szczepan[2]
   body academy[2]
   retrotenis[1]
   Piotr Laube[1]
   Endriu[1]
Ciekawe cytaty
Stanowisko klubu Terminatus
Stanowisko klubu

Szanowni Klubowicze,

nasz klub w dniu 18 lipca utracił możliwość korzystania z lokalu przy ul. Chopina 34. Mimo dobrej woli, nieustannych starań nie udało nam się przekonać władz miasta Dąbrowa Górnicza do wznowienia rozmów dotyczących współpracy i przyszłości klubu z 25-letnią tradycją. Do samego końca robiliśmy wszystko, aby nasza misja była realizowana, a klub funkcjonował bez przerwy.

Ubolewamy nad tym, że zaistniała sytuacja najbardziej uderza w naszych klubowiczów, którzy z dnia na dzień stracili możliwość kontynuowania treningów. Z przykrością patrzyliśmy, jak lokal który blisko 20 lat temu, ogromnym nakładem pracy został doprowadzony do stanu używalności, pustoszeje z godziny na godzinę. Ogrom włożonej pracy i nakładów finansowych nie został doceniony na tyle, aby czasowo wstrzymać procedurę eksmisji.

Co teraz będzie? To najczęściej zadawane pytanie. Dla nas, klub to ludzie którzy go tworzą, i to jest najważniejsze. Liczymy na Waszą wyrozumiałość, nasi Drodzy Klubowicze. Pracujemy nad przywróceniem normalnej pracy klubu i wznowieniu możliwości treningów już w innym miejscu. Wierzymy, że dzięki Waszemu wsparciu wrócimy silniejsi i jeszcze bardziej zmotywowani do pracy. Nasza ideologia się nie zmienia, cały czas dążymy do tego, aby mieszkańcy Zagłębia żyli zdrowo i aktywnie. Cały czas chcemy to umożliwiać w naszym klubie.

Co będzie z lokalem przy ul. Chopina 34? Wraca on pod władanie Zespołu Szkół Sportowych, który zapowiedział, że wykorzysta stworzoną przez nas infrastrukturę do realizacji celów statutowych szkoły. Naszą wolą było, aby młodzi sportowcy uczący się w ZSS mogli bezpłatnie korzystać z profesjonalnego sprzętu w naszym klubie. Wierzyliśmy, że to akt woli zbieżny z misją i celami statutowymi szkoły. Mamy nadzieję, że nowy pomysł na to miejsce, kojarzone z długoletnią tradycją sportową, będzie chociaż w części nawiązywał do ideałów Dąbrowskiego Klubu Karate.

Wszystkie członkostwa w klubie (zwane umownie „karnetami”) zostają zawieszone na okres 3 miesięcy, czyli do dni 30 września. Do tego czasu dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć nowy lokal i wznowić działalność. Jeżeli do tego czasu klub nie znajdzie nowej siedziby, wszystkie wpłaty zostaną zwrócone klubowiczom. Wykorzystana połowa miesiąca lipca nie będzie liczona, dlatego każdy klubowicz rozpocznie od nowa pełny miesiąc treningów.

Działalność pozostałych sekcji klubu jest niezmienna. Akcja Lato w ramach, której organizowana jest Letnia Akademia Karate trwa i serdecznie zapraszamy na zajęcia wszystkich, którym już teraz brakuje treningów. Ten czas prosimy traktować jako okres przemian. Zamiłowanie do sportu i aktywności fizycznej to fundamenty, na których zbudowaliśmy nasz klub. Są wartości trwalsze niż opinie pojedynczych osób, jakiekolwiek kadencje czy inne negatywne emocje.

Z tego miejsca informujemy, że jako klub deklarujemy chęć dalszej pracy na wysokich obrotach z pełnym zaangażowaniem oraz chęć współpracy ze wszystkimi osobami, podmiotami i instytucjami, odpowiedzialnymi za jakość sportu w regionie. Stare przysłowie mówi o tym, że „co nas nie zabije, to nas wzmocni!” Bądźcie z nami!

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zarząd i kadra Dąbrowskiego Klubu Karate
oraz sekcji sportów siłowych Terminatus

źródło: Terminatus
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Pliki Cookies
Powitanie
Witam na stronie poświęconej sportom, rekreacji i turystyce w moim mieście. Na stronie są najnowsze informacje o imprezach dotyczących tych spraw ale zwłaszcza będę starał się zamieszczać wywiady i sylwetki ludzi którzy tworzą te wydarzenia lub w nich uczestniczą.zapraszam również do
"polubienia"


Google+
Dziękuję za pomoc w stworzeniu tej strony firmie


Polecane strony
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 95
Najnowszy użytkownik: kjazwinski
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 5,863,332 Unikalnych wizyt