Podczas akcji MotoSerce zagra Feel i Cree
Dodane przez Zibar dnia Kwiecień 05 2012 06:19:54
Centrum Motocykli¶ci szykuj± się do niecodziennej zbiórki krwi. 21 kwietnia na terenie d±browskiego CH Pogoria odbędzie się akcja MotoSerce, organizowana przez d±browski Klub VC 19-78.
Tre¶ć rozszerzona
Centrum Motocykli¶ci szykuj± się do niecodziennej zbiórki krwi. 21 kwietnia na terenie d±browskiego CH Pogoria odbędzie się akcja MotoSerce, organizowana przez d±browski Klub VC 19-78.

Zapowiada się wiele atrakcji. Warto więc w tym dniu wybrać się pod Pogorię, by nie tylko oddać krew, ale zobaczyć ciekawe motocykle, pokazy strażaków i ratowników medycznych, spotkać się z interesuj±cymi ludĽmi, a przede wszystkim posłuchać dobrej muzyki. Wyst±pi zespół Feel oraz Cree.

- Oba te zespoły zagraj± dla nas charytatywnie. Stało się to możliwe dzięki współpracy z menadżerem Feela - przyznaje Andrzej Dróżdż, prezydent Klubu VC 19-78.

D±browski klub organizuje MotoSerce już po raz czwarty. - Za każdym razem podnosimy poziom i rangę imprezy. Oznacza to bogatszy program artystyczny. Poza wymienionymi zespołami wyst±pi też Kabaret Dno. Nie zabraknie parady motocykli ulicami Zagłębia, symbolizuj±cej oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego. Odbęd± się liczne konkursy i konkurencje. W¶ród osób, które oddadz± krew, rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Oczywi¶cie, przez cały czas będziemy prowadzili zbiórkę krwi dla dzieci oraz potrzebuj±cych - dodaje prezydent klubu. Motocykli¶ci nie zapomnieli też o niewidz±cej Julii Dzierżek.

- Julia za¶piewa podczas imprezy. Zlicytujemy też dla niej rzeĽbę z metaloplastyki, autorstwa naszego kolegi - mówi Marcin Skowroński z VC 19-78. Akcja MotoSerce odbywa się równolegle w całej Polsce. Organizuje j± Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. D±browski klub aktywnie się wł±cza, zbieraj±c coraz więcej krwi. Ubiegłego roku udało się zebrać ponad 25 litrów.

Program akcji Moto Serce w D±browie Górniczej:

9.30
Oficjalne otwarcie imprezy przez organizatorów, VC 1978 i rozpoczęcie zbiórki krwi.
10.30
Błogosławieństwo motocyklistów i oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego 2012.
11.00-12.30
PARADA MOTOCYKLOWA MIASTAMI ZAGŁĘBIA.
13.00
POKAZ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO
14.00-15.00
SPOTKANIE Z SIATKARKAMI MKS DˇBROWA GÓRNICZA
15.00
WYSTĘP ORKIESTRY DĘTEJ Z DˇBROWY GÓRNICZEJ
16.00
Występ zespołu muzycznego
17.00
WYSTĘP KABARETU DNO
17.30
ROZDANIE NAGRÓD KRWIODAWCOM
18.30
WYSTĘP ZESPOŁU CREE
20.00
WYSTĘP ZESPOŁU FEEL
21.15
Rozdanie autografów przez zespoły FEEL i CREE, oraz kabaret DNO
21.30
Zakończenie Akcji Moto Serce – odczytanie oficjalnego wyniku zebranej krwi.

Program może ulec drobnym korektom, nie zmieni się jednak jego zasadniczy kształt, oraz występy zespołów Feel i Cree oraz kabaretu DNO.

autor: vian
Ľródło: Dziennik Zachodni/ dg.pl