Dębowy Maj Festiwal - rozkład jazdy
Dodane przez Zibar dnia Kwiecień 22 2014 07:16:15
Dębowy Maj Festiwal to 72 godziny sportu i rekreacji, ¶więto dla wszystkich, którzy ceni± sobie ruch na ¶wieżym powietrzu, uprawiaj± sporty b±dĽ dopiero maj± zamiar. Dębowy Maj Festiwal to majówka na sportowo, któr± obchodzimy w D±browie Górniczej już po raz trzeci!
Tre¶ć rozszerzona
Dębowy Maj Festiwal to 72 godziny sportu i rekreacji, ¶więto dla wszystkich, którzy ceni± sobie ruch na ¶wieżym powietrzu, uprawiaj± sporty b±dĽ dopiero maj± zamiar. Dębowy Maj Festiwal to majówka na sportowo, któr± obchodzimy w D±browie Górniczej już po raz trzeci!





PARK ZIELONA

¦CIANKA WSPINACZKOWA

1. MAJA – 12.00 – 18.00 Warsztaty bezpiecznego wspinania
1. MAJA – 17.00 Joga dla wspinaczy
2. MAJA – 12.00 – 18.00 Warsztaty bezpiecznego wspinania
3. MAJA – 17.00 Joga dla wspinaczy
3. MAJA – 18.00 – 22.00 Zawody wspinaczkowe
4. MAJA – 12.00 – 18.00 Warsztaty bezpiecznego wspinania

SKATEPARK

1. MAJA – 11.00 – 16.00 Warsztaty skateboardingowe oraz rolkowe na skateparku, mini zawody
1. MAJA – 16.00 – 18.00 Zawody skateboardingowe oraz rolkowe na skateparku – Pro
2. MAJA – 12.00 – 18.00 Zawody BMX na skateparku – Pro
3. MAJA – 12.00 – 16.00 Warsztaty i mini zawody BMX na skateparku

BOISKA

1. MAJA – 10.00 Turniej siatkonogi na plaży (zapisy od godz. 9.00)
1. MAJA – 10.00 – 19.00 Ogólnodostępne boiska do siatkówki plażowej
1. MAJA – 11.00 – 18.00 Skimboarding
2. MAJA – 12.00 – 15.00 Turniej siatkówki plażowej o puchar Rektora WSB
Zmierz się z drużyn± AZS WSB! Zapisy przyjmujemy drog± e-mailow± do 1 maja na adres: msadowski@wsb.edu.pl (Organizator WSB)
2. MAJA – 12.00 – 18.00 Skimboarding
2. MAJA – 12.00 – 19.00 Ogólnodostępne boiska do siatkówki plażowej
3. MAJA – 10.00 – 15.00 Turniej siatkówki dla dzieci z udziałem zawodniczek Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza (zapisy od 9.00)
3. MAJA – 11.00 – 18.00 Skimboarding
3. MAJA – 15.00 Turniej siatkówki plażowej – ogólnodostępny, kategoria kobiet i mężczyzn
4. MAJA – 10.00 – 19.00 Ogólnodostępne boiska do siatkówki plażowej
4. MAJA – 11.00 – 18.00 Skimboarding
4. MAJA – 14.00 – 19.00 Beach tenis – warsztaty i otwarty turniej tenisa na piasku

SKWER

1. MAJA – 15.00 – 17.00 Maraton Zumby
2. MAJA – 15.00 – 17.00 CFO Cross
2. MAJA – 18:00 – 18.30 Festiwal Kolorów
3. MAJA – 12.00 – 22.00 Poducha do skoków – warsztaty rowerowe oraz mini zawody
4. MAJA – 15.00 – 17.00 Zajęcia „Q-zdrowiu – Trening w Funkcji”

PLAC GŁÓWNY

1. MAJA – 10.00 – 18.00 Przejażdżki riksz±
1. MAJA – 12.00 – 15.00 Wycieczki Melexem
1. MAJA – 12.00 – 20.00 Atrakcje dla dzieci
2. MAJA – 12.00 – 20.00 Atrakcje dla dzieci
2. MAJA – 14.00 – 18.00 Superiada – rodzinny turniej
2. MAJA – 16.00 – 19.00 Wycieczki Melexem
3. MAJA – 11.00 – 15.00 Maraton Kids – zajęcia sportowe dla dzieci
3. MAJA – 12.00 – 15.00 Atrakcje dla dzieci
3. MAJA – 12.00 – 15.00 Wycieczki Melexem
3. MAJA – 15.00 – 17.00 Otwarty trening MTB
3. MAJA – 20.00 – 23.00 Nocna gra terenowa
4. MAJA – 12.00 – 20.00 Atrakcje dla dzieci
4. MAJA – 12.00 – 18.00 Dębowy włóczykij – rajd na orientację: rower (15,40 km), pieszy (15 km)
4. MAJA – 15.00 – 17.00 Przejażdżki segway’em

POGORIA III

MOLO

1. MAJA – 14.00 Sprz±tanie dna Pogorii oraz pokaz sprzętu nurkowego
1. MAJA – 21.00 Pokaz sztucznych ogni znad tafli jeziora
4. MAJA – 10.00 – 17.30 Rejsy jachtem Wielki Trener (co 30 minut)
4. MAJA – 11.00 – 17.00 Szantowa Wyspa Kapitana Sparrowa – zabawy rodzinne
4. MAJA – 12.30 – 14.00 Pokazowe regaty żeglarskie

PLAŻA

1. MAJA – 14.00 – 18.00 Turniej frisbee
3. MAJA – 10.00 – 14.00 Warsztaty windsurfingowe oraz prezentacja sprzętu kitesurfingowego
3. MAJA – 10:30 – 13:30 Prezentacja i instruktaż na temat sprzętu żeglarskiego na l±dzie i wodzie
3. MAJA – 11.00 – 16.00 Pokaz sprzętu, instruktaż wakeboardingu i nart wodnych

PLAŻA

1. MAJA – 11.00 Joga na plaży
1. MAJA – 12.00 Fitness na plaży
1. MAJA – 15.00 – 21.00 CrossFit dla każdego
1. MAJA – 20.00 – 21.00 Fire show – widowisko tańca z ogniem
3. MAJA – 11.00 Joga na plaży
4. MAJA – 11.00 – 16.00 Rodzinny Maraton Fitness

POD PERGOLˇ

1. MAJA – 10.00 – 16.00 Punkt konsultacyjny D±browskiego Budżetu Partycypacyjnego
1. MAJA – 19.00 – 20.00 Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej
1. MAJA – 20.00 – 20.20 Oficjalne zakończenie sezonu – Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza
4. MAJA – 10.00 – 16.00 Punkt konsultacyjny D±browskiego Budżetu Partycypacyjnego

PARKING

2. MAJA – 12.00 – 17.00 Warsztaty longboardowe, testy sprzętu
2. MAJA – 15.00 – 18.00 Fight Boxing – warsztaty i pokazowe walki bokserskie
2. MAJA – 15.00 – 18.00 Blok siłowy – konkurs wyciskania sztangi, spacer farmera(zapisy od 13:30)
2. MAJA – 17.00 – 18.00 Pokazy sztuk walki oraz warsztaty Ju-Jitsu, Grappling
3. MAJA – 11.00 – 15.00 Unihokej na wózkach – mecz pokazowy oraz warsztaty
3. MAJA – 11.00 – 16.00 Warsztaty rolkowe dla dzieci i młodzieży
3. MAJA – 16.00 VII Zagłębiowska Masa Krytyczna(start: g. 15.00 Sosnowiec Dworzec PKP)

BOISKA

1. MAJA – 13.00 – 16:00 Turniej w Speed badminton
Zagraj wspólnie ze studentami WSB. Poznaj innowacyjn± dyscyplinę sportow±. Zapisy przyjmujemy drog± e-mailow± do 1 maja na adres: msadowski@wsb.edu.pl (organizator: WSB)
2. MAJA – 16.00 – 17.00 Warsztaty koszykówki MKS D±browa Górnicza
2. MAJA – 17.00 Turniej koszykówki streetball w kategorii kobiet oraz mężczyzn

TRASA WOKÓŁ POGORII III

1. MAJA – 10.00 Nordic Walking
2. MAJA – 18.00 Longboardrunning – wy¶cig wokół Pogorii III
3. MAJA – 10.00 Trening biegowy wokół Pogorii III
3. MAJA – 10.00 Nordic Walking
3. MAJA – 17.00 Ustawka rowerowa wokół jezior
4. MAJA – 10.00 Trening biegowy wokół Pogorii III
4. MAJA – 10.00 Nordic Walking

OBIEKT CENTRUM SPORTÓW LETNICH I WODNYCH POGORIA

1. MAJA – 11.00 – 15.00 Aktywnie z psami w Everest – warsztaty i pokazy pracy z psami
1. MAJA – 13.00 – 18.00 II Europejski Rajd Rodzinny Link
1. MAJA – 15.00 – 18.00 Strzelanie z replik broni
3. MAJA – 11.00 Tuning car show – TuningKingz
4. MAJA – 10.00 – 16.00 British School Adventure – przygody z językiem angielskim (zajęcia co 30 minut)
4. MAJA – 12.00 – 17.00 Rodzinne grillowanie z celebryt± – Charles Daigneault (uczestnik Master Chef)

UL.ZAKŁADOWA (POGORIA II)

1. MAJA – 11.30 – 14.00 Bieg przodownika (zapisy od godz. 9.00) Link

UL.SIEWIERSKA (POGORIA III)

1. MAJA – 13.00 – 15.00 Warsztaty paintball.

szczegółowy program Link