Puchar Europy w Budapeszcie - sukces zawodników KS RONIN
Dodane przez Zibar dnia Kwiecień 01 2010 15:53:14
W dniach 26-28 marca 2010 w Budapeszcie pod egid± WTKA (World Traditional Karate Association) odbył się Puchar Europy w Karate. Wzięło w nim udział troje zawodników Klubu Sportowego RONIN z D±browy Górniczej, Katarzyna Misiarek, Bartosz Jasiński i Jakub Jasiński, trenerem i opiekunem drużyny był Tomasz Byjos.
Zawodnicy reprezentuj±cy KS Ronin to wielokrotni medali¶ci zawodów krajowych a także Mistrzostw Europy i Mistrzostw ¦wiata w swoich kategoriach wiekowych.

Tre¶ć rozszerzona

Tym razem także stanęli na wysoko¶ci zadania i po trudnych eliminacjach oraz
walkach półfinałowych cała trójka doszła do finałów. W finałach najlepiej spisali się bracia Bartosz Jasiński i Jakub Jasiński którzy w kategorii kadetów wygrali swoje pojedynki i zajęli pierwsze miejsca w kategoriach wagowych (-60kg Bartosz i -65kg Jakub), Katarzyna Misiarek, także kadetka w kategorii -50kg zajęła drugie miejsce, nieznacznie ustępuj±c zaledwie jednym punktem zawodniczce z Rumunii.

¬ródło: Ronin