Nieudane zakończenie i podsumowanie sezonu Zagłębiaka
Dodane przez Zibar dnia Czerwiec 21 2010 07:42:41
Sarmacja po raz kolejny pokonała Zagłębiaka D±browa Górnicza. Ekipa z Będzina wygrała na własnym stadionie 2:0. Do zwycięstwa w sobotnich derbach przyczynił się najbardziej Damian Koch, zdobywca obu goli w 45 i 85 minucie meczu. Ostatecznie nasz zespół zgromadził 35 pkt. i zaj±ł 11 pozycję ligowej tabeli.
Tre¶ć rozszerzona

W 30 rozegranych meczach odniósł 11 zwycięstw, czterokrotnie remisował i piętna¶cie razy opuszczał boiska pokonany. Bilans strzelonych bramek również jest ujemny, gdyż zawodnikom z D±browy udało się pokonać bramkarzy rywali 52 razy, sami za¶ wyjmowali piłkę z własnej siatki 76 razy.

Najlepszymi strzelcami byli: Michał Dyrda - 11 bramek, Adam Kozib±k - 7, Kamil Korepta - 5.